0

АДВОКАТИ ДЖОША ДУГГАРА ПРОСЯТЬ, ЩОБ ЙОГО МИНУЛЕ НЕ РОЗГЛЯДАЛОСЯ В НОВІЙ СПРАВІ

22 Листопада, 2021

Якщо ви не знали, Джош Дуггар був нещодавно заарештований і в липні почне суд за звинуваченням у зберіганні дитячої порнографії. Після останнього скандалу з Джошем TLC вирішила припинити серію “19 дітей і підрахунок голосів”, щоб виключити Джоша зі своєї заробітної плати. Замість цього вони вирішили зосередитися на шлюбах та нових сім’ях інших дітей Дуггара.

TLC прийняла рішення скасувати своє спін-офф шоу, розраховуючи на це, після останнього скандалу з Джошем. Хоча Джош не був зіркою шоу, вони вирішили не тримати інших членів сім’ї в центрі уваги.

З тих пір фанати задаються питанням, що відбувається з Джошем. Суд над ним повинен був початися 6 липня, але з тих пір його перенесли на листопад цього року. Хоча більшість фанатів припускають – або сподіваються-що Джош зіткнеться з наслідками своїх дій, схоже, що його адвокати працюють понаднормово, щоб цього не сталося.

Голлівудські плітки раніше отримали інформацію про те, що в даний час відбувається зі справою Джоша Дуггара.

Пару місяців тому адвокати Джоша попросили уряд оприлюднити інформацію, зібрану обвинуваченням у липні, але помічник прокурора США відповів, що захист брав участь у “неприпустимій виловці доказів, які або відсутні, несуттєві для його захисту, або вже представлені”.

“Незважаючи на неодноразові заклинання обвинуваченого, ці два офіцери не брали участь у федеральному розслідуванні обвинуваченого в Сполучених Штатах і не надали групі обвинувачення жодних матеріалів”, – написали вони. “Вони, безумовно, не діяли від імені Сполучених Штатів щодо цієї справи, як було більш детально пояснено вище, і тому прохання відповідача про цей передбачуваний матеріал Брейді повинна бути відхилена”.

Звинувачення додало, що не було нічого незвичайного в тому, як вони виявили докази з комп’ютера Джоша.

“Як і в багатьох випадках, заснованих на таємних розслідуваннях осіб, які поширюють матеріали про сексуальне насильство над дітьми (CSAM) по одноранговим мережам, ця справа проста”, – стверджував адвокат.

Звинувачення також пояснило, що детектив Ембер Калмер використовувала програмне забезпечення правоохоронних органів для завантаження файлу безпосередньо з комп’ютера Джоша. Потім вона відправила ці результати агенту Джеральду Фолкнеру з відділу розслідувань національної безпеки. Потім матеріали були простежені до IP-адреси Джоша.

В одному файлі містилося 65 зображень однієї молодої дівчини, в той час як на іншому були зображені дві дівчинки, які досягли статевої зрілості, які беруть участь у відвертих діях.

В останній заявці уряду йдеться:

Подальша судово-медична експертиза цього пристрою та інших пристроїв, вилучених у обвинуваченого і на автомобільній стоянці згідно з ордером, виявила докази, які свідчать про те, що обвинувачений використав робочий стіл HP для завантаження з Інтернету і згодом володів кількома файлами, що зображують неповнолітніх, які займаються сексуальною поведінкою.

Неясно, чого домагається захист Джоша, просячи уряд оприлюднити їхні докази, оскільки, схоже, на даний момент все це загальновідомо.

Пізніше його команда звинуватила прокурорів у приховуванні доказів, поставивши під сумнів всі звинувачення.

“Клопотання [відповідача] являє собою не що інше, як прохання вжити неприпустиму риболовлю для отримання доказів, які або відсутні, несуттєві для його захисту, або вже представлені”, – йдеться в заяві обвинувачення, опублікованій The Hollywood Gossip.

Однак окружний прокурор звинуватив захист у тому, що вона просто вирушила на “риболовлю”, щоб все заплутати.

Голлівудські плітки повідомили, що суддя зажадав від звинувачення представити додаткові докази до розгляду справи.

Це змушує багатьох турбуватися про те, на чиєму боці буде справа. І, судячи з характеру матеріалів, якими володів Джош, само собою зрозуміло, що більшість людей хотіли б, щоб його покарали.

Тепер надходить більше інформації про те, які докази захист вважає “допустимими”.