0

АРІАНА ГРАНДЕ НА КАРАНТИНІ З НОВИМ ХЛОПЦЕМ

10 Листопада, 2021

Як і майже всі в США, Аріану Гранде закликали залишитися вдома через дуже сильну пандемію коронавірусу. Але те, що вона всередині, не означає, що вона не може трохи повеселитися. Співачка опублікувала кілька відеороликів під час карантину, показуючи, що вона проводить цей час з кимось дуже особливим. Подивіться, хто він такий в кінці статті!

Якщо ви стежите за Аріаною Гранде, то, ймовірно, бачили чоловіка, який тусувався зі співачкою. Виявляється, це її новий кавалер! Так, згідно зі звітом, пара настільки нерозлучна, що вони разом перебували на карантині під час нинішньої пандемії коронавірусу.

Аріана публікує таку кількість відеороликів зі своїм новим чоловіком, що у шанувальників, без сумніву, є питання. Вона не показувала його обличчя в своїх оповіданнях, але дала шанувальникам поглянути на нього в прямому ефірі (див.в кінці статті). Незабаром після цього ми згорали від нетерпіння дізнатися особистість таємничої людини.

Досі.

https://www.instagram.com/p/B7XA4vblU4o/
Ми тільки що дізналися, що чоловік в Instagram-історіях Аріани Гранде – її новий хлопець! За даними TMZ, Нова Людина АРІ, Далтон Гомес, є агентом з нерухомості в Лос-Анджелесі, який часто має справу з багатомільйонними оголошеннями. На сайті ЗМІ йдеться, що АРІ і Далтон зустрічаються вже кілька місяців.

Можливо, ви пам’ятаєте, що ще в лютому Аріана була помічена і сфотографована цілується з невідомим чоловіком в Барі в Каліфорнії. Ну, згідно з TMZ, невідомим чоловіком був Далтон.

https://www.instagram.com/p/B6YjdVXFJGU/
Ви можете здивовано підняти брову з приводу відносин актриси після того, як ми розповімо вам, що Аріана і її колишній, Майки Фостер, розлучилися в березні. Насправді, всього за кілька днів до того, як Аріана була зображена цілується з Далтоном, вона була сфотографована, тримаючись за руки з Майки в Діснейленді.

Хоча часові рамки їх відносин здаються трохи туманними, АРІ повністю зосереджена на своєму новому чоловікові. Принаймні, так повідомляло голлівудське життя. Джерело повідомило сайту, що”[Аріана і Майкі] просто насолоджувалися своєю хімією”. Джерело додало:”зрештою вийшло не те, що вони очікували, і вони повністю згодні з цим”.