0

БЛЕЙК МОЙНС КАЖЕ, ЩО РОЗСТАВАННЯ З КЕТІ ТЕРСТОН “БУЛО НЕЛЕГКИМ’

26 Листопада, 2021

Кеті Терстон і Блейк Мойнс закінчили шоу щасливо закоханими. Відносини між ними закінчилися на цьому тижні, коли вони оголосили про свій розрив.

Пізніше було висловлено припущення, що у Кеті, можливо, все ще були почуття до Ендрю Спенсера, але він придушив їх, як тільки вони почалися. Тепер фанати дивляться на іншого колишнього учасника Кеті, Джона Херсі!

До того, як закінчився сезон Кеті, ходили чутки, що вона і Джон почали зустрічатися за кадром… і цей роман, за чутками, може бути причиною того, що Блейк так важко переживає розставання!

Сезон “Холостяка” Кеті Терстон був наповнений несподіваними поворотами і поворотами. Але найбільший сюрприз з усіх трапився після закінчення шоу.

Кеті і Блейк Мойнс побралися у фіналі, але нещодавно оголосили про припинення своїх відносин.

“Саме з взаємною любов’ю і повагою ми вирішили піти різними шляхами”,-поділилися зірки реаліті-шоу в своїх Instagram. “Ми так вдячні за моменти, які ми розділили разом, і за всю подорож, яка розгорнулася в цьому році, але в кінцевому рахунку ми прийшли до висновку, що ми несумісні як партнери по життю, і для нас обох це самий турботливий вибір – рухатися вперед незалежно”.

Повідомлення продовжувалися: “ми просимо про доброту і самоті, оскільки ми обидва проходимо цей перехід. Ми обидва завжди будемо бажати один одному кращого і просимо вас, будь ласка, підтримати нас в нашому рішенні”.

Недавній розрив Кеті стався після її драматичного виступу на шоу ABC, де дві учасниці звільнилися протягом сезону. Тим не менш, 30-річний хлопець погоджується з тим, що сталося.

“Я офіційно примирилася з усім, що сталося”, – сказала Кеті раніше в інтерв’ю Entertainment Tonight. “Я перебуваю в місці, де я дуже задоволений своїм життям і де я перебуваю, і це все, що я можу зробити, щоб продовжувати рухатися вперед”.

“Ви знаєте, я прийшла до висновку, що все відбувається не просто так”, – поділилася вона перед прем’єрою свого сезону шоу. “І, як кажуть, я щасливий, так”.

Пізніше ходили чутки, що вона, можливо, знайшла відгук в Ендрю Спенсері, ще одному учаснику її сезону.

Коли Ендрю виключили з шоу, він залишив Кеті сумнозвісну записку, яка починалася так: “якщо ти передумаєш…”

На цьому тижні мем став вірусним, коли фанат додав: “Я залишу свої двері відкритими…”у зв’язку з мелодією Бруно Марса.

26-річний хлопець відкрився і поділився своїми думками про цей жарт.