Виробник ПК AGANDO стане преміальним партнером Werder Bremen eSports

Північно-німецький виробник ПК і фахівець з ігор АГАНДО (www.agando.de) продовжує розширювати свою участь у сегменті кіберспорту. На даний момент AGANDO підтримує команду werder eSports в якості преміум-партнера. АГАНДО буде демонструвати присутність на майках професіоналів FIFA, серед іншого, в якості наплічного спонсора, коли новий сезон почнеться з випуску FIFA 22. Для Werder eSports-Team гравці, такі як множинні німецьких майстрів „мегабіт“ і „Fifabio змагатися“.

В AGANDO Вердер ПК

У рамках співпраці з традиційним клубом Veser AGANDO також випустила ексклюзивний комп’ютер Werder в якості ліцензійного продукту, який також використовується кіберспортсменами. Висококласний калькулятор для ігор і потокової передачі оснащений високоякісним обладнанням і ретельно підібраними компонентами. Наприклад, використовуються процесор AMD Ryzen і відеокарта Nvidia GeForce RTX. Ігровий ПК з водяним охолодженням знаходиться у високоякісному корпусі від be quiet! і його можна чітко впізнати з великим логотипом Вердера і елементами класичного зеленого кольору Вердера. Додаткова інформація про ПК AGANDO Werder: http://www.agando-shop.de/…

“Як справжні шанувальники Вердера, ми дуже давно дбаємо про Вердера Бремена. У міру того, як ми стаємо преміум-партнерами в сфері кіберспорту, ми свідомо хочемо супроводжувати нові цифрові розробки, крім класичного професійного футболу, і привносити наш ігровий досвід“,-говорить Йорг Фессел, виконавчий директор Source IT Distribution GmbH.

Підтримка Вердера Бремена в АГАНДО не обмежується лише віртуальним футболом. Крім того, в житловому інвестпроекті WESERSTADION фахівець з ПК представлений власною корпоративною ложею в новому сезоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Рішення Innodisk для автономних роботів-доставників
Next post Розширення стратегічного партнерства між Intel та ІТ-будинком