Група Вортмана продовжує йти по шляху до успіху

Група ВОРТМАННА також змогла продовжити свій курс прибуткового зростання в країні і за кордоном в першій половині 2021 року. Очікується, що керівництво компанії знову очікує, що виручка складе близько 2 мільярда євро в кінці року. Протягом перших двох кварталів обсяг продажів групи склав близько 1 мільярда доларів. Євро забив. Група ВОРТМАНН має частку в більш ніж 25 компаніях.

Зігберт Вортманн реалістичний: “наслідки пандемії корони також чітко відчувалися в першій половині 2021 року, як у наших внутрішніх робочих процесах через обов’язковість маски, домашній офіс або навіть створення власного шляху вакцинації, так і в триваючих сильних продажах ІТ-продуктів. Незважаючи на очікуване ослаблення ринку, ми змогли досягти наших цілей за доходами. Мобільні продукти WORTMANN AG також продовжували користуватися великим попитом. В даний час особливо складним завданням є брак різних компонентів і товарів для поширення з різних причин, таким як гавань Evergiven в Суецькому каналі. Ми сподіваємося на поліпшення цієї ситуації в другій половині року”“

Таким чином, 2021 рік розвивається для групи ВОРТМАНН завдяки її міжгалузевій орієнтації і сильної позиції на німецькому ринку в задовільних економічних умовах. Найбільшу частку в цьому контексті як і раніше займає сімейна компанія WORTMANN AG з доходом за півроку понад 500 мільйонів доларів. Євро.

Інші холдинги групи WORDMANN, з одного боку, знаходяться в широкому ІТ-полі, але також і в області, не пов’язаної з ІТ. Компанія BAB Distribution GmbH з приблизно 100 млн.євро, а також Kosatec на суму близько 200 млн. виручка в Євро, WORTMANN Telecom з 80 млн. євро, роду в якості військового ІТ-фахівця або навіть компанії MCD, що спеціалізується на рішеннях в галузі медицини, з 20 і 10 млн. євро вносять свій внесок у видатний піврічний результат у сфері ІТ-компаній групи ВОРТМАНН.

Піврічний обсяг 2020 року в області, не пов’язаної з ІТ, стабільно проявлявся на рівні понад 60 мільйонів доларів. Євро. Відповідні компанії, такі як WORTMANN лізинг і факторинг, об’єднали понад 10 мільйонів доларів у першому півріччі. Виручка в Євро забезпечена. Westfalia Німеччина відповідно. США як постачальник автоматичних логістичних систем заробили близько 25 мільйонів доларів США в першій половині 2020 року. Євро, відповідно, 20 млн. Крім того, будівництво житла W&K, будівельна компанія s + W Будівництво та будівельна техніка TERRA також мають свою частку в розмірі близько 5 мільйонів доларів. Євро сприяв цьому.
Компанія WORTMANN AG складає близько 980 млн. € продажу в 2020 одна з найуспішніших незалежних німецьких ІТ-компаній. Як виробник, дистриб’ютор та Хмарний партнер, WORTMANN AG обслуговує понад 15 000 спеціалізованих дилерів та системних будинків по всій Європі з приблизно 700 співробітниками. Бренд TERRA, з його ПК, ноутбуками, серверами, сховищами, ThinClients і РК-дисплеями, збирається в Німеччині і має власну партнерську сервісну мережу, а також центральний сервісний центр на виробничому майданчику. Німеччина Німеччина, компанія WORTMANN AG також керує центром обробки даних і надає послуги хостингу, житла, IaaS і SaaS для середнього класу в Німеччині в якості мережевого партнера Microsoft по хмарних ОС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post JTL Магазин 5 агентство eBakery
Next post TSC оголошує про закінчення продажів попередніх версій