0

ДЖЕССІКА БІЛ ПРОСУВАЄ ЗАКОНОДАВСТВО ПРОТИ ВАКСА

10 Листопада, 2021

Випускниця 7-го неба і грішника Джессіка Біль опублікувала сьогодні в своєму Instagram, що викликало масу негативної реакції. Вона опублікувала абзац про те, щоб виступити проти законопроекту Каліфорнії, який посилить обмеження на те, що вважається медичним звільненням від вакцинації, разом з фотографією самої себе.

Згідно з її повідомленням, вона “не проти щеплень”, але Інтернет, схоже, вважає інакше. Приєднуйтесь до нас в розборі заплутаної павутини юридичного жаргону, підписів до білю і мемів, щоб з’ясувати, що на Землі відбувається прямо зараз!

Гаразд, давайте почнемо з фактів. Джессіка Біл опублікувала в Instagram цього прекрасного четверга вранці про свої спроби поговорити з законодавцями Каліфорнії про запропонований законопроект. Вона почала з захисту своєї позиції: “Я не проти щеплень – я підтримую дітей, які отримують щеплення, і я також підтримую сім’ї, які мають право приймати обґрунтовані медичні рішення для своїх дітей разом з лікарями”.

Круто, здорово, звучить зовсім непогано. Потім вона продовжувала, сказавши, що її проблеми з поточним законопроектом Каліфорнії “стосуються виключно медичних винятків”. Актриса використовувала особистий приклад, щоб відстояти свою позицію. “Якщо цей законопроект буде прийнятий, це сильно вплине на здатність сім’ї [її подруги] піклуватися про свою дитину в цьому штаті”.

Потім вона обернулася, щоб повідомити нам, що вона дійсно не проти щеплень, перш ніж перейти до іншої заяви.

https://www.instagram.com/p/BypmonrBzwS/
“Я вірю в те, щоб дати лікарям і сім’ям, яких вони лікують, можливість вирішувати, що краще для їхніх пацієнтів, і можливість надавати це лікування. Я закликаю всіх прочитати більше про це питання і дізнатися про тонкощі #SB276”.

Гаразд, Джесс, ми дізнаємося про це більше.

Біл об’єднався з Робертом Ф. Кеннеді-молодшим, сином покійного Боббі Кеннеді, який був убитий в 1968 році, щоб виступити проти цього законопроекту. Згідно з Slate, RFK є “прихильником теорії змови проти вакцинації”. Видання стверджує, що у нього довга історія просування помилкових теорій про щеплення, включаючи ідею про те, що вакцини викликають аутизм.

Якщо вам потрібні деякі факти: CDC каже, що “немає зв’язку між вакцинами та аутизмом”.

https://www.instagram.com/p/Byl1y56lLOO/
Так чи є біль в глибині душі анти-ваксером, всупереч тому, що вона стверджує? Ще в 2015 році In Touch повідомляли, що Джессіка Біл і її неймовірно знаменитий чоловік Джастін Тімберлейк вирішили не робити щеплення своєму синові.

Кеннеді сказав The Daily Beast, що Біл і його найбільша проблема з законопроектом “полягає в тому, що лікар, який прийняв рішення – якщо він виявив в цьому штаті, чиї лікарі визначили, що вони занадто тендітні, щоб отримувати щеплення, — цей законопроект скасує лікарів і змусить їх зробити щеплення в будь-якому випадку”.

Значною мірою це і є вся суть того, що відбувається. Ви можете самі вирішити, як ви ставитеся до всього цього, але в даний час Інтернет робить те, що у нього виходить найкраще: робить з цього меми.