0

ДЖЕССІКА СІМПСОН ДЕМОНСТРУЄ НЕЙМОВІРНУ ВТРАТУ ВАГИ

10 Листопада, 2021

Ні для кого не секрет, що Джессіка Сімпсон боролася зі своєю вагою, але на цей раз вона, можливо, виграла битву! Зірка розповіла, що вона втратила божевільну кількість ваги з тих пір, як народила свою третю дитину, і ви не повірите фотографіям до і після.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що вона сказала про цю серйозну зміну!

Джессіка Сімпсон втратила вагу дитини і навіть більше! Вона представила своє нове тіло і розповіла про те, скільки ваги вона насправді втратила.

Хоча Сімпсон спочатку клялася, що з дітьми покінчено, вона здивувала шанувальників всюди, коли оголосила, що минулої осені чекає дівчинку, і у неї була надзвичайно важка вагітність.

Вона дуже відкрито розповідала про свої труднощі — у січні Сімпсон поділилася своєю фотографією з сильно опухлими ногами, відчайдушно просячи своїх шанувальників про будь-якому домашньому засобі, яке могло б допомогти. На щастя, вона змогла впоратися з цією проблемою, зробивши баночку, що серйозно зменшило набряк.

Потім у лютому 38-річна жінка розповіла, що на останньому етапі вагітності вона відчувала як фізичні, так і емоційні страждання.

https://www.instagram.com/p/Bujoxo9jrOJ/
“Після місяця болю в попереково-крижовому радикуліті, за яким послідували 3 тижні бронхіту, я вирішив, що, оскільки Мої ноги сьогодні влізли в мої кросівки, мені потрібно було сильно хвилюватися!!”вона написала в підписі до одного Селфі в Instagram.

На іншій фотографії вона показала, що у неї були серйозні напади безсоння, а також сильний кислотний рефлюкс.

Ще в жовтні вона також зізналася, що у неї були деякі серйозні бажання з цією вагітністю.

“Я жадаю всього!”- зізналася вона в програмі “розваги сьогодні ввечері”. “Це як з дівчиною, я просто хочу, наприклад, Поп-тартс, булочки з корицею, ведмедиків з корицею і кислу вишню. Давай же!”

Що ж, тепер зірка показала, що вона нарешті скинула зайву вагу, викликаний її вагітністю!

https://www.instagram.com/p/Bs1inj3jxZ5/
Сімпсон опублікувала дві фотографії, на яких вона виглядає дуже підтягнутою, і шокувала всіх нас тим, наскільки сильно вона схудла.

6 місяців. 100 фунтів вниз (так, я схилив чашу ваг на 240)
Моя перша поїздка з # birdiemaeі емоційна з багатьох причин, але я так пишаюся тим, що знову відчуваю себе собою. Навіть коли це здавалося неможливим, я вирішив працювати важче.

Вона схудла на 100 фунтів!

Я збираюся сказати, що навіть не знав, що у неї є додаткові 100 фунтів. Як друзі, так і передплатники поспішили з вітальними зауваженнями.