Заманювання клієнтів назад в магазини: штучний інтелект показує предмети на місці

mapads GmbH і SmartStore AG уклали співпрацю, яка допоможе численним роздрібним торговцям вітати нових клієнтів у своїх магазинах.

Як оголосили сьогодні дві компанії, Сервіс онлайн-маркетингу mapAds GmbH тепер доступний з Зігена з магазинною системою “Smartstore” однойменної компанії SmartStore AG з Дортмунда (NRW).

mapAds дозволяє роздрібним торговцям оцифровувати свої продажі найпростішим способом, з інтернет-магазином або без нього. Продавець сканує свої продукти за допомогою програми mapAds або імпортує їх зі свого інтернет-магазину Smartstore, встановлює ціну або бере ціну магазину. Потім починається залучення клієнтів за допомогою штучного інтелекту. На основі оцифрованих продуктів повністю автоматично створюється “маркетинг, заснований на місцезнаходження”. Для цього трейдер може вільно вибирати з різних маркетингових каналів, таких як Facebook, Instagram, Google, YouTube. Торговцю більше нічого не потрібно робити.

При цьому Цифрова діяльність завжди досягає споживачів прямо на місці, як можна більш особисто вказуючи їм на цікаві саме для них продукти, доступні „не за горами”.

Реклама на основі продуктів створюється повністю автоматично, а також оголошення про доступність для оголошень пошуку Google “Google Local Inventory”. Рекламні ролики привабливо представляють пропозицію на YouTube, індивідуально адаптоване до глядачів. Також можлива “Цифрова вітрина”.

Таким чином, він покаже споживачам альтернативу онлайн-торгівлі та поверне їх у магазини. Роздрібні та онлайн-рітейлери можуть почати безкоштовно, а потім самі вирішать, скільки маркетингового бюджету вони хочуть витратити на подальший розвиток. Для трейдерів велике полегшення, так як вони звертаються до нових клієнтів з мінімальними зусиллями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Зрушення: симпозіум онлайн-друку 28 і 29 квітня 2022 року
Next post JTL Shopware агентство eBakery