0

ЗНІМКИ ЗНАМЕНИТОСТЕЙ! ЩО ЗАДУМАЛИ ВСІ ВАШІ УЛЮБЛЕНІ

10 Листопада, 2021

Ура, сьогодні п’ятниця! Давайте закінчимо цей довгий тиждень, перевіривши, чим займалися ваші улюблені знаменитості.

Мені неприємно вас засмучувати, але, хоча знаменитості прикидаються, що вони такі ж, як ми, я можу гарантувати, що їх тиждень був цікавіше, ніж ваша комірчина. Так що давайте просто проживемо їх опосередковано і приготуємося насолоджуватися вихідними!

Ніл Патрік Харріс і Девід Буртка
Ніл Патрік Харріс в цьому році був міжнародним послом в Тель-Авіві. “Гордість Тель-Авіва стала важливим символом помітності і визнання ЛГБТК на світовій арені”, – йдеться в його заяві. “Ми раді вперше відвідати Ізраїль і для нас велика честь бути частиною цього прекрасного свята, щоб підтримати спільноту ЛГБТК як в Ізраїлі, так і по всьому світу, особливо у зв’язку зі святкуванням 50-річчя Stonewall”.

Каміла Кабельо
Каміла Кабельо приєдналася до Дон Острофф з Spotify, щоб обговорити можливості аудіо та потокового мовлення в сучасному світі в Каннських левах. (Ознайомтеся з нашою новою музикою в п’ятницю, щоб почути її останній сингл)

Гевін Лезервуд і Росс Лінч
Гевін Лезервуд і Росс Лінч з подарунковою колекцією MTV Movie & TV Awards 2019 року, в якій представлені курорти Avani (в Таїланді, Лаосі і Камбоджі), Сафарі Капама в Південній Африці, канікули в синьому кольорі і Рай Попа в Панамі, навушники KLH ,рюкзаки North Sails, прикраси Secrets Shhh, Sephora #Lipstories, MyCandle.com, DiscountGlasses.com , подвійний хороший попкорн, зачіска, Джек Лінкс, Краса Піксі, Анна Суй, Тера Кейн, справжній золотий мед, костюми Індокитаю і СакеОне, упаковані в багаж Гершеля.