Зрушення: симпозіум онлайн-друку 28 і 29 квітня 2022 року

Діючі Правила захисту корони в даний час дозволяють тільки заходи з тиражами, які включають дотримання мінімальних інтервалів і проведення заходів з невеликою кількістю людей. Незважаючи на те, що кількість випадків зараження в даний час знизилася, влада очікує, що через дельта-варіант відбудеться повторне, значне збільшення захворюваності.
Через заявки на симпозіум онлайн-друку, вже представлених сьогодні, проведення в запланованому місці, а також в інших приміщеннях в даний час неможливо.
Безпека всіх учасників на першому місці-це неможливо забезпечити в нинішніх обставинах, оскільки не можна виключати збільшення числа випадків зараження.
Організатори приголомшені різноманітністю реєстрацій і схваленням для OPS. Ви не можете адекватно реалізувати такий важливий особистий обмін навіть на віртуальному заході.
Організатори сподівалися, що літо принесе “відновлення” корони, і спільна операція може бути “відзначена”. Але тепер всі зацікавлені сторони повинні проковтнути гірку пігулку, що це не так. Тому, на превеликий жаль організаторів і всіх партнерів, оголошується, що симпозіум онлайн-друку не може відбутися знову до 2022 року.

Тепер вся команда робить все можливе, щоб впровадити OPS навесні 2022 року. Нова, попередня дата-28 і 29 квітня 2022 року. Його просять зрозуміти і ще трохи терпіння, поки призначення не буде остаточно підтверджено протягом наступних двох тижнів. Крім того, місце буде іншим, де всі учасники, можливо, все ще в умовах захисту корони, також можуть бути безпечно і на відстані розміщені.

Всі квитки, які ви вже купили, зберігають свою силу. З учасниками, звичайно ж, зв’яжеться організатор особисто.
Симпозіум онлайн-друку-це щорічний захід для індустрії онлайн-друку. З 2013 року організатори zipcon consulting GmbH з Ессена та Федеральна Асоціація друку та засобів масової інформації E. V. (Bvdm) з Берліна пропонують симпозіум у Мюнхені. З приблизно 300 міжнародними відвідувачами, партнерською виставкою, вечірніми заходами та двома днями гучних лекцій симпозіум онлайн-друку (OPS) став найважливішою подією в галузі.

28 і 29 квітня 2022 року OPS відбудеться в Мюнхені в 9-й раз. Тема ” Start Up and Print Online!”дає зрозуміти, що не буде нововведень. За допомогою “інсайтів” обрані стартапи отримують можливість представитися в короткій презентації і розповісти про свій ключ до успіху. Це робить пропозицію ще більш різноманітною на майбутній галузевій події.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Ланцюжки поставок продовжують відчувати тиск
Next post Заманювання клієнтів назад в магазини: штучний інтелект показує предмети на місці