0

ЗІРКА “ЛЮБОВІ І ХІП-ХОПУ” РОЗПОВІДАЄ, ЩО ЇЇ ВИКРАЛИ І ПРОДАЛИ

10 Листопада, 2021

Вся франшиза Love & Hip Hop відома вибуховими бійками і драмою з тріскачкою. Дуже рідко в шоу коли-небудь обговорюються будь-які реальні проблеми. Однак у новому, майбутньому сезоні Love & Hip Hop: Atlanta буде розкрита дуже серйозна тема, яка ніколи не зачіпалася в історії шоу: торгівля людьми. Одна з колишніх зірок шоу повертається, щоб розповісти їй історію про свій власний досвід.

Алексіс Скай не тільки відомий своїми виступами в серії “Любов і хіп-хоп: Голлівуд / Нью-Йорк” , але також відомий своєю триваючою, широко висвітлюваною ворожнечею з колишньою учасницею “любов і хіп-хоп: Голлівуд” та мамою одного з дітей Фетті Вапа, Масікою Калішей.

Їх сварка почалася через Фетті Вапа, який колись зустрічався з обома моделями. У 2015 році Масіка оголосила, що вона та її тодішній хлопець Фетті чекають своєї першої спільної дитини. У березні 2016 року пара привітала свою маленьку дівчинку, Харі Барбі Максвелл.

https://www.instagram.com/p/B87GRpRpWaW/
Незабаром Масіка і Фетті розлучилися, і репер почав зустрічатися з Алексіс Скай. У жовтні 2017 року Алексіс оголосила, що чекає власну дитину, назвавши Фетті батьком. У січні 2018 року Алексіс народила дівчинку на три місяці раніше терміну. Рік по тому її дочка, Алайя Грейс, перенесла операцію з приводу ускладнень, пов’язаних з гідроцефалією, хронічним захворюванням, яке викликає кровотечу і рідину в головному мозку.

Після трагічного моменту Фетті заперечував, що є батьком Алайї, але сказав, що завжди буде любити її. Алексіс звинуватили в тому, що вона не знала, хто став батьком її дитини, і досі не розкрила цю інформацію.

https://www.instagram.com/p/B9Z9XzopHcQ/
Нещодавно питання про те, хто став батьком дитини Алексіс, перестав когось хвилювати після того, як зірка реаліті-шоу повідомила деякі дуже тривожні новини. У понеділок (9 березня) Алексіс вирушила в Instagram, щоб поділитися кліпом трейлера нового сезону Love & Hip Hop: Атланта. На відео піднялася тема торгівлі людьми, і Алексіс видно, як вона розмовляє з групою людей і плаче, звертаючись до актора, спайса.

У підписі Алексіс пояснила сцену на відео, показавши, що вона стала жертвою торгівлі людьми.