0

ЗІРКА “РОНДЖ’ ГРОМИТЬ КОЛИШНЬОГО ЧОЛОВІКА ОНЛАЙН

10 Листопада, 2021

Жаклін Лауріта, яка знімалася в серіалі протягом перших семи сезонів, і її дочка, Ешлі Холмс Маллео, мали це з чоловіком своєї дочки Пітом.

Ешлі викладає свою брудну білизну в Instagram, і це дуже багато.

На шостій сторінці повідомлялося, що Ешлі Холмс Маллео громила Піта в своєму Instagram на початку цього тижня. Шанувальник запитав, чи планує вона завести ще дітей зі своїм чоловіком, і Ешлі не соромилася у виразах.

“Мій чоловік зайнятий, трахкаючи якусь розорену повію”, – відповіла вона на коментар. “Але” може бути, одного разу”.

Інший шанувальник сказав, що їм шкода чути про ці відносини, але Ешлі відповіла: “не варто. Я в порядке, лол.”

“Я ніколи не зраджував Ешлі. Ми розлучилися з серпня”, – сказав Піт шостій сторінці, коли його попросили прокоментувати. “Все, що я зробив, це попросив когось у друзі і мені сподобалися деякі фотографії. Потім я попросив цю людину потусуватися”.

“Я уточнив, що я холостяк. Ми проходимо через розлучення, і адвокат Ешлі був представлений ще на початку жовтня”, – додав Піт.

Видання підтвердило, що Ешлі, схоже, підтримала його графік в епізоді свого подкасту “друзі твоєї мами”. Вона сказала, що у неї був “перший Хеллоуїн як самотня жінка буквально за кілька років”.

“Говорити, що я шахраюю, просто смішно. Я ніколи в своєму житті нікому не зраджував. Мені хотілося б думати, що я хороша людина”, – продовжувалася Заява Піта на шостій сторінці. “Я багато разів пояснював Ешлі, що у мене немає намірів знову бути разом, і що моя єдина турбота полягає в тому, щоб ми продовжували проявляти безумовну любов до нашого прекрасного сина”.

“Щоб бути ясною, я ніколи не говорила, що Піт зраджував мені”, – пізніше сказала Ешлі виданню. “Те, що громадськість зібрала разом на основі того, що я сказав у своїх історіях в Instagram, знаходиться на них … однак, якщо Піт збирається зробити заяву, то буде тільки справедливо, якщо я відповім. Це останнє, що я скажу з цього приводу, так як все це викликає у мене огиду”.

Її заява тривала:

Факти є факти. Піт насправді зраджував мені в минулому. У нього був онлайн-флірт з дівчиною, де ми обмінювалися фотографіями протягом першого року наших відносин, що закінчився десь на третьому місяці моєї вагітності. Це закінчилося тільки тому, що я зіткнувся з жінкою. Є багато інших факторів, що пояснюють, чому наш шлюб не вдався. Включаючи його небажання ходити зі мною на терапію. Ми розлучилися з серпня, так. Піт точно знає, чому.

Ешлі додала, що вони подали на розлучення в жовтні, і з тих пір Піт розмовляє з іншою жінкою. “Ми ще не розлучені юридично. Ми подали точно так само минулого разу, коли розлучилися, і в підсумку знову опинилися разом”, – сказала вона.

Вона розповіла шостій сторінці, що вони з Пітом регулярно зустрічалися з тих пір, як подали на розлучення, і саме він сказав їй, що більше ні з ким не зустрічається.

“Він сказав, що спочатку розповість мені і що ніколи не захоче заподіяти мені біль. Він навіть сказав, що якби у того, з ким він зустрічався, і у мене коли – небудь були проблеми, він просто не став би зустрічатися з нею”, – сказала Ешлі. “І все ж ми тут. Він повторював ці речі неодноразово. Я думав, що у нас було взаєморозуміння і нова повага один до одного, засноване на його діях і словах”.