0

КЕЙТІЛІН ЛОУЕЛЛ РОЗПОВІДАЄ, ЧОМУ ВОНА “БОЯЛАСЯ” ЗА ДОЧКУ

17 Листопада, 2021

Кейтілін Лоуелл і Тайлер Балтієрра привітали нову дитину в сім’ї на початку цього року. Батьки віддали свою дочку на усиновлення, коли їм виповнилося 16 років і вони були вагітні в підлітковому віці. Раніше на цьому тижні Кейтілін, здавалося, була у нестямі від радості, коли повідомила, що ці двоє змогли відвідати свого первістка. Вона також поділилася тим, що камери MTV змогли зняти під час поїздки.

Тепер Кейтілін відверто розповідає про те, що боїться усиновлення.

На початку пандемії Кейтілін Лоуелл і Тайлер Балтієрра розповіли про труднощі розлуки зі своєю сім’єю.

Кейтілінн в минулому розповідала про проблеми, з якими їх зіштовхнув Ковід. Вона поділилася в Instagram фотографією своїх родичів, які дивляться у вікно будинку.

“Це сумна правда про те, що відбувається в нашій країні”, – написала вона. “Бачити мою 88-річну прабабусю і прапрабабуся Нові через її вікно…. Я розумію, що це забезпечує їх безпеку, але я дійсно хочу обійняти її в останній раз, перш ніж вона помре”.

Вони також були розлучені зі своєю первісткою дочкою на тривалий період через обмеження на поїздки. Кейтілін говорила про те, що намагалася підтримувати зв’язок в цей важкий час.

“Ми провели фейстайм, як Новалі і [Карлі] Фейстайм. Але так, як і у випадку з відвідуванням, це просто витає в повітрі, поки все не заспокоїться або люди не будуть вакциновані”, – поділилася 29-річна мама з тижневиком In Touch. “Все в світі зараз витає в повітрі”.

Вона додала: “ми взагалі не бачили її [в 2020 році] через пандемію”, пояснивши: “як ніхто, знаєте, нікуди не літав, нікуди не збирався. Так що так. Цього ніколи не було. Цього року цього не сталося”.

Тим не менш, Кейтілін була рада повідомити шанувальникам, що вони нарешті змогли відвідати Карлі.

16-річна і вагітна випускниця раніше розповіла E! News, що вони зазвичай відвідують свого первістка влітку.

“Очевидно, вона є частиною нашої історії”, – сказала Кейтілінн про Карлі, яку, як відомо шанувальникам, вона віддала на усиновлення. “Тому, коли щось з’являється на камері, ми говоримо про це якомога більше”.

“Ми перебуваємо в процесі розмови з її батьками про те, щоб ще раз відвідати її і чи зможемо ми зробити так, щоб все це працювало для всіх”, – розповідає Кейтілін.

Вона додає:”тоді ми обов’язково спробуємо це зробити”.

Мама MTV нещодавно розповіла про свій досвід, побачивши свою дочку вперше за два роки.

“Врешті – решт ми зустрілися з Карлі, і MTV дійсно пішов за цим. Вони не знімали саму Карлі або щось в цьому роді, але вони завжди знімають нас”, – сказала Кейтілін Е! Новина.

Хоча Карлі не з’явиться в серіалі “мама-підліток”, цей візит все одно буде частиною сімейної сюжетної лінії.

Вона пояснила виданню:”Люди зможуть побачити, якою була наша реакція з першого по останній день, з моменту від’їзду і навіть просто на початку візиту тощо, що, я думаю, безумовно важливо”.

Прийомні батьки Карлі більше не хочуть, щоб юного підлітка знімали для MTV.

“Карлі стає старше”, – зазначила Кейтілінн. “Дійшло до того, що її батьки хочуть зберегти її в таємниці”.