0

КЕРІВНИЦТВО ПО ПОДАРУНКАМ НА ДЕНЬ БАТЬКА 2019

10 Листопада, 2021

Для Пап, Які Люблять Природу: Плакати Національного Парку
Це настінне мистецтво в стилі WPA ідеально підходить для батьків, які не можуть встояти перед походом або походом. На плакатах Національного парку представлені актуальні стилізовані фотографії з найкрасивіших відкритих майданчиків нашої країни. Вони були зроблені фотографом і графічним дизайнером Робом Декером. Кожна річ пронумерована, підписана і датована, щоб ваш тато міг оцінити унікальний подарунок. Любителі природи зійдуть з розуму, дізнавшись, що всі вони надруковані на переробленому папері чорнилом на основі сої.

Для Пап, які готують на грилі: компанія KC Cattle Company
Папи та їхні грилі мають віковий роман. Зробіть це офіційно цього року з компанією Kc Cattle Company. Вони пропонують “великий папський яловичий Пакет”, який містить вишукано мармурову яловичину Вагю. Він буде готувати ці порізи все літо!

Компанія жертвує частину виручених коштів організаціям, які підтримують ветеранів.

Для тат в погану погоду: Подарункові сорочки
Подарункові сорочки допоможуть вашим близьким відчувати себе комфортно під час перебування в лікарні. Вони забезпечують більше охоплення, ніж традиційний лікарняний “халат”, при цьому все ще мають застібки на плечах і спині, щоб забезпечити доступ лікарям. Подарункові сорочки навіть мають кишені!

Компанія також робить пожертвування благодійним організаціям, які, серед іншого, підтримують зусилля з трансплантації та хворих дітей.