0

КЕТІ ПЕРРІ ВАГІТНА!

10 Листопада, 2021

Час прийшов! Кеті Перрі і Орландо Блум чекають своєї першої спільної дитини. Мега-зірки знаходяться в дуже публічних відносинах з 2016 року, і хоча вони ще не офіційно прив’язані до шлюбу, вони готові створити свою сім’ю.

Не так давно Блум натякнув, що готовий завести ще одну дитину.

“Я дійсно хочу насолоджуватися сім’єю і друзями, моїм прекрасним сином і мати більше дітей”, – поділився Орландо в інтерв’ю Man About Town. “Я хочу переконатися, що, коли я приступаю до цього, моє серце повне і дуже ясно усвідомлює реальність того, що це означає, На відміну від якоїсь романтичної ідеї про те, що означає Бути у відносинах”.

https://www.instagram.com/p/B9Vn0BOHIpR/
“Я думаю, коли ти був молодший, нам всім продавали цю голлівудську ідею любові і відносин, шлюбу і дітей”, – поділився він. “Насправді, що дійсно потрібно, це спілкування і компроміс, так що життя схоже на когось, хто готовий спілкуватися і знаходити радість в простих і незначних моментах”.

Схоже, у нього з Перрі є відносини, які він шукав, і вони ростять свою сім’ю швидше, ніж ми думали!

Перрі розкрила цю новину У своєму музичному кліпі на пісню “ніколи не носила біле”, що було, м’яко кажучи, шокуючим. Відео вийшло близько півночі, так що сьогодні вранці нас всіх чекало частування!

Нам серйозно довелося чекати, поки вся пісня закінчиться, перш ніж вона показала свою дитячу шишку, так що багато людей, ймовірно, пропустили її вперше.

У будь-якому випадку, вітаю майбутню маму!

Пізніше Перрі звернувся в соціальні мережі, щоб підтвердити важливу новину.