0

КЕТІ ПЕРРІ ТА ОРЛАНДО БЛУМ ВІТАЮТЬ ПЕРШУ ДИТИНУ

10 Листопада, 2021

Кеті Перрі та Орландо Блум привітали свою першу спільну дитину. Вони зробили оголошення в середу ввечері в Instagram, і ви не повірите, яке чарівне ім’я вони дали дитині! Вони здаються настільки схвильованими, щоб відправитися в цю нову подорож зі своєю сім’єю.

Кеті Перрі-мама!

Пара оголосила про народження своєї дочки на сторінці ЮНІСЕФ в Instagram.

“Ласкаво просимо в світ, Дейзі Доув Блум! Для нас велика честь представити послів доброї волі @Katyperry і новий пакет радості @Orlandobloom”, – йдеться в підписі.

На чорно-білій фотографії були зображені руки мами, тата і малюка. На великому пальці Перрі теж була намальована маргаритка на честь імені дитини. Підпис продовжувався цитатою з Блума і Перрі.

https://www.instagram.com/p/B_oiKkyFiuw/
“Ми пливемо з любов’ю і здивуванням від благополучного і здорового прибуття нашої дочки”, – сказала пара ЮНІСЕФ. “Але ми знаємо, що нам пощастило, і не у всіх можуть бути такі спокійні пологи, як у нас“.

Вони продовжували пояснювати, що доступ до належного медичного обслуговування є проблемою для багатьох у всьому світі.

“Громади по всьому світу як і раніше відчувають брак медичних працівників, і кожні одинадцять секунд вагітна жінка або новонароджений вмирає, в основному від запобіжних причин”, – йдеться в їх заяві. “Після COVID – 19 життя багатьох новонароджених піддаються ризику через збільшення відсутності доступу до води, мила, вакцин і ліків, що запобігають захворюванням. Як батьки новонародженого, це розбиває наші серця, оскільки зараз ми співпереживаємо батькам, які відчувають труднощі, більше, ніж будь-коли”.

https://www.instagram.com/p/CEYL6Rwlpen/
Підпис продовжувався:

Як посли доброї волі ЮНІСЕФ, ми знаємо, що ЮНІСЕФ там, на місцях, робить все можливе, щоб кожна майбутня мати мала доступ до кваліфікованого медичного працівника і доступ до якісного медичного обслуговування. На честь серця, яке, як ми знаємо, вже є у нашої дочки, ми створили сторінку пожертвувань, щоб відсвяткувати прибуття DDB. Підтримуючи їх, ви підтримуєте безпечне початок життя і переосмислюєте більш здоровий світ для кожної дитини. Ми сподіваємося, що ваш ♥️ зможе розквітнути щедрістю.⠀