Кишеньковий сканер штрих-кодів Zebra CS6080

Надзвичайно універсальні кишенькові сканери серії CS60 адаптуються до будь-якого робочого процесу. Завдяки своєму новаторському дизайну ви можете легко перемикатися з кабельного на бездротове і використовувати його в ручному або ручному режимі. Це дозволить вам задовольнити мінливі вимоги. Як кишеньковий бездротовий сканер, пристрій можна підключити до док-станції або мобільного пристрою і покласти в кишеню або носити на шиї. При роботі з кабелем CS60 підходить в якості компактного портативного або гучного сканера, наприклад, для використання в касах або кіосках самообслуговування. Незалежно від того, купуєте ви дротову або бездротову модель для початку, Ви завжди можете змінити режим роботи, що захистить ваші інвестиції. Просто замініть акумулятор на модуль адаптера з USB-кабелем, і CS60 буде готовий до нового способу використання.

Мегапіксельний датчик високої роздільної здатності і ексклюзивна технологія інтелектуальної обробки зображень Zebra PRZM забезпечують надійне виявлення навіть погано надрукованих, пошкоджених, забруднених, малоконтрастних, блискучих і електронних штрих-кодів на погано освітлених дисплеях мобільних телефонів. А друга програмована кнопка дозволяє користувачам легко перемикатися між двома хост-додатками для легкої багатозадачності.

Вдосконалена мобільність підвищує продуктивність і знижує загальну вартість володіння бездротовим сканером. Бездротова індукційна зарядка вимагає очищення та обслуговування контактів акумулятора, і ви навіть можете заряджати сканери серії CS60 за допомогою стандартної бездротової зарядної станції Qi. Повністю заряджена батарея має 18-годинний час роботи – більш ніж достатньо навіть для найдовшої зміни. І Ви отримуєте спеціальний індикатор заряду батареї, різні варіанти зарядки, NFC для легкого сполучення, режим Wi-Fi для усунення перешкод Bluetooth у Вашому Wi-Fi і вбудовані інструменти для мінімізації переривань робочого процесу за допомогою переміщених сканерів.

На міцний CS60 завжди можна покластися. Першокласне ущільнення IP65 захищає від проникнення рідин, а незмінно гладка поверхня полегшує очищення після кожного шару. І CS60 також витримує кілька падінь з висоти 1,5 м (5 футів) на бетоні.

Завдяки нашій потужній ДНК DataCapture і безкоштовним першокласним інструментам сканери легко інтегруються, розгортаються і управляються. Кишеньковий сканер CS60-надзвичайно Універсальний з новим конвертованим дизайном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Озброєний для будь-якої ситуації: PHANTEKS T30-120
Next post Премія EISA за лазерні телевізійні проектори BenQ 4k V7000i / V7050i і екран ALR