Компактна 7-дюймова мультитач-панель для кріплення несучого важеля: ETT 7321

Нове доповнення в лінійці продуктів SIGMATEK HMI, ETT 7321, призначене для кріплення несучого важеля VESA75, що робить його більш гнучким для розміщення на машині або установці. Компактна панель управління з декількома дотиками (PCT) оснащена 7-дюймовим кольоровим дисплеєм TFT LCD з роздільною здатністю 800 x 480 пікселів і світлодіодним підсвічуванням і поставляється зі стандартним технологічним процесором EDGE2, 256 МБ вбудованого сховища програм і даних (ОЗУ DDR3) і 512 МБ Флеш-пам’яті NAND. Інтегровані інтерфейси USB 2.0 і M12 для живлення, а також Ethernet. Як і всі HMI SIGMATEK з процесором, ця мультисенсорна панель також підтримує ЗВ’ЯЗОК OPC-UA.

Спереду ETT 7321 має ступінь захисту IP65, а ззаду відповідає IP54. Перевага кріплення несучого важеля полягає в тому, що оператор може вирівняти панель на свій розсуд, щоб завжди мати на увазі її застосування. Завдяки благородному скляному дисплею, облямованому 5-міліметровою алюмінієвою рамою чорного кольору і, отже, більш міцному, безвентиляторний HMI також може багато чого запропонувати візуально. Створення візуалізації зручно і дуже гнучко за допомогою об’єктно-орієнтованого інженерного інструменту LASAL.
SIGMATEK є одним з провідних виробників комплексних систем автоматизації для Машинобудування та машинобудування у всьому світі. За 33-річну історію компанії передові технології автоматизації розроблялися і розробляються в тісній відповідності з вимогами клієнтів. Завдяки спектру продуктів, який відповідає всім вимогам від кращої вартості активів до висококласних додатків, сьогодні практично будь-яке завдання може бути покрита серійними продуктами. Відповідно до філософії компанії, вони в основному доступні в довгостроковій перспективі. Комплект поставки варіюється від систем управління і введення-виведення, промислових ПК, HMI, управління рухом і безпеки до універсального інженерного інструменту LASAL з об’єктно-орієнтованим програмуванням і Ethernet VARAN в реальному часі. Нові технології постійно перевіряються на предмет їх придатності для використання в області автоматизації і впроваджуються в інноваційні продукти в найкоротші терміни “виходу на ринок”. Це гарантує ультрасучасний асортимент виробів з одного лиття. Власні дослідження, розробки та виробництво забезпечують зальцбурзькій компанії, в якій працює 565 співробітників по всьому світу, місце на передньому краї технологій автоматизації. Маючи філії в Німеччині, Швейцарії, Великобританії, США, Китаї та Кореї, а також партнерів з продажу та обслуговування в найбільших міжнародних промислових центрах, SIGMATEK завжди знаходиться поруч з клієнтом по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Одноплатний Комп’ютер Advantech MIO-5375 для ринку AMR
Next post Сертифікована SAP інтеграція для доповнення цифрових платежів від Постачальника платіжних послуг Novalnet