0

ЛЕА МІШЕЛЬ ВАГІТНА!

10 Листопада, 2021

Привітання в порядку, випускниця хору Леа Мішель вагітна! Актриса та її чоловік чекають своєї першої дитини разом, і ми не могли бути більш схвильовані.

Актриса раніше була стурбована тим, що не може зачати дитину, так як вона боролася з гормональними порушеннями, що робить цю вагітність ще більш особливою.

Леа Мішель та її чоловік Зенді Райх заручилися в 2019 році і одружилися в березні 2019 року. Тепер, майже через рік після весілля, вони чекають своєї першої дитини разом!

У минулому році актриса сиділа з Celebuzz! і розповів про цей досвід.

“У мене досить організований мозок типу А, і мені подобається дуже багато працювати”, – сказала вона. “Весь весільний процес для мене був просто дуже веселим і неймовірним, і у нас було прекрасне весілля…я не знаходжу цей процес приголомшливим або чимось в цьому роді”.

https://www.instagram.com/p/B8zEdoPF4-w/
Леа також сказала, що її кар’єра допомогла їй впоратися з жонглюванням стількома завданнями одночасно. “Робота над таким шоу, Як Glee, була неймовірно складною… Одного разу ми будемо знімати, в наступну хвилину ви будете в студії звукозапису, а потім в наступну хвилину ви будете танцювати studio…it мені потрібно багато чого, щоб відчути себе пригніченим”.

Сподіваюся, її здатність до багатозадачності стане в нагоді з новою дитиною! Джерело виключно підтвердило цю новину, повідомляє сторінка шість.

https://www.instagram.com/p/B6jIVLwl4CY/
“Вони завжди хотіли бути батьками”, – спочатку повідомило джерело Людям.

Подорож до вагітності була нелегкою для Мішель. У 2019 році вона розповіла про те, що страждає синдромом полікістозних яєчників. Вона була змушена змінити свій спосіб життя, щоб впоратися з цим розладом, оскільки воно може привести до безпліддя.

“Я сподіваюся стати мамою, скажімо, 10 дітей – якщо фізично можливо випустити так багато!”- сказала вона минулого року в “Здоров’ї”. “Я так схвильована думкою про те, щоб стати мамою“.