0

МЕГАН ТВІЙ ЖЕРЕБЕЦЬ ПУБЛІЧНО ЗВИНУВАЧУЄ ТОРІ ЛАНЕЗ

10 Листопада, 2021

Близько місяця тому жеребець Меган Тай був поранений в ногу, коли їхав в машині з Торі Ланез.

Пара сперечалася в машині, і коли вона спробувала виїхати, з машини пролунали постріли. Торі намагалася заперечувати, що він стріляв у Меган, але тепер вона публічно його обзиває. Поділившись фотографіями своєї рани на нозі, Меган написала в Твіттері про те, як вона злилася, що їй доводиться доводити свій біль і страждання іншим.

Чи призведе це звинувачення до арешту Торі?

Ще в липні стало відомо, що жеребець Меган Тай був застрелений. Вона тусувалася з Кайлі Дженнер і Торі Ланез в басейні в Instagram в прямому ефірі всього за кілька годин до того, як поліція відповіла на дзвінок близько 4:30 ранку.

Згідно з шостою сторінкою, джерело підтвердило, що”Торі стріляла зсередини автомобіля, поки Меган була зовні, намагаючись піти”.

Джерело продовжувало пояснювати, що є відеозапис цього інциденту, і до нього дуже серйозно ставляться як до інциденту домашнього насильства. Поліція Лос-Анджелеса не підтвердила виданню, чи було відео інциденту, але сказала, що нічого не буде оприлюднено до закінчення судового розгляду.

Спочатку поліція заарештувала Ланеза за звинуваченням у зберіганні зброї. Він вніс заставу в розмірі 35 000 доларів і був швидко звільнений. Він повинен постати перед судом 13 жовтня.

https://www.instagram.com/p/CD2SKDbF5Rl/
Тепер Меган підтверджує, що Ланез-той, хто стріляв в неї. У прямому ефірі Instagram вона сказала Ланезу “перестати брехати” про те, що сталося.

“Так, Цей п * * * * Торі застрелив мене”, – сказала вона в прямому ефірі. “Ти застрелив мене, і ти змусив свого публіциста і своїх людей ходити в ці блоги, брехати і з***. Перестань брехати. Навіщо брехати?”

Вона сказала, що в позашляховику було чотири людини, коли розгорілася суперечка. Вона вирішила вийти з машини, щоб дистанціюватися від драми, коли Ланез вистрілив в неї з машини, потрапивши в ногу.

Потім Меган пояснила, що вона турбується про те, що станеться, коли поліція прибуде на місце події.

“Все це дерьмо відбувається з поліцією? Поліція стріляє ублюдків за що завгодно. Поліція буквально вбивала чорношкірих людей без будь-якої на те причини”, – сказала вона. “Як тільки поліція велить нам усім вийти з машини “мати * Кінг”, поліція стає дійсно агресивною. Ти думаєш, я збираюся розповісти поліції, що у нас, у*****, у нас, чорношкірих, в машині є пістолет?”

Вона сказала, що не хоче заподіювати нікому більше шкоди, ніж те, що вже відбувається. Але що стосується шкоди, яку їй заподіяли? Вона поділилася фотографіями рани на початку цього тижня.