0

НОВЕ ВІДЕО ПОКАЗУЄ МОМЕНТ, КОЛИ В БУДИНОК ДОРІТ КЕМСЛІ УВІРВАЛИСЯ

13 Листопада, 2021

Наприкінці жовтня Доріт Кемслі стала жертвою вторгнення в будинок. Вона і її діти спали в своєму будинку в Енсіно-Хіллз, коли три людини увірвалися в її будинок.

Доріт тримали під прицілом протягом 20 хвилин, поки зловмисники обшукували її будинок. Її чоловік поспішив додому, щоб бути поруч з нею, і Доріт розповіла про те, наскільки жахливим був для неї цей інцидент. Вона повинна була почати зйомки для справжніх домогосподарок Беверлі-Хіллз на наступний день після пограбування, і, схоже, наслідки будуть записані для 12 сезону.

Тепер було опубліковано відео злому.

На відео, опублікованому KTLA 5, видно, як двоє чоловіків наближаються до будинку Доріт Кемслі. Поліція вирішила опублікувати відзнятий матеріал, тому що вони все ще намагаються ідентифікувати об’єкти.

Чоловіки заглядають всередину скляних дверей, перш ніж розбити її і увійти в резиденцію Кемслі. Приблизно через 15 хвилин чоловіки виходять через головні ворота з постільними речами, набитими краденим товаром. Потім двоє чоловіків сідають в машину, якою керує третій злочинець, і переховуються з місця події.

“Обидва підозрюваних погрожували вбити її, коли вона благала зберегти їй життя і життя її маленьких дітей”, – повідомили в поліції у цій справі. “Побоюючись за свою безпеку, жертва виконала вимоги підозрюваних і направила їх до цінних речей”.

Відразу після крадіжки зі зломом PK повідомив Daily Mail, що злом став “справжнім шоком”.

“Вона в шоці”, – сказав він у розетці. “Я збираюся побачити її зараз. Я ще не бачила її – я так хвилювалася.”

У той час PK не знав усіх подробиць про подію, але був просто радий дізнатися, що його сім’я в безпеці.

“На даний момент я багато чого не знаю”, – сказав він виданню. “Я просто знаю, слава Богу, з моїми дітьми все в порядку, слава Богу, з Доріт все в порядку. Вона вдома, але не одна, і я зараз поспішаю до неї”.

Камери “справжніх домогосподарок Беверлі-Хіллз” повинні були почати знімати на наступний день після пограбування, і, за даними Sun, Доріт вирішила завершити зйомки 28 жовтня.

“Вона дуже вражена і якийсь час буде травмована цим, але вона намагається залишатися спокійною і сильною заради своїх дітей”, – сказало джерело виданню. “Вона знає, що це також впливає на них”.

“Її друзі так підтримують і допомагають їй у цьому”, – додало джерело. “ПК був поруч з нею по телефону весь час, поки він не зміг бути з нею особисто”.

Представник поліції Лос-Анджелеса повідомив The Sun:”вторгнення в будинок відбулося в середу ввечері о 10: 50 вечора за східним часом трьома підозрюваними чоловіками”.

На щастя, ніхто не постраждав, і невідомо точно, яке майно було вкрадено, хоча TMZ стверджує, що це були ювелірні вироби та сумки на суму понад 100 000 доларів. Еріка Джейн, Ліза Рінна і Кайл Річардс відвідали Доріт в її будинку на наступний ранок після злому.

Пізніше Доріт порушила своє мовчання з приводу цієї жахливої події. TMZ зловив пару, коли вони покидали подію зі своїми друзями.

“Ти в порядку?”- запитав репортер у зірки реаліті-шоу, коли вона виходила з чорної машини.

“Я співчуваю дітям”, ” відповіла Доріт. “У нас цілодобова охорона”.

Вона додала, що у неї не було охорони в будинку, коли сталася крадіжка зі зломом.

“Ти думаєш про переїзд?”- запитав репортер TMZ.

“Я думаю, що зараз ми будемо робити це крок за кроком”, – сказала Доріт. “Нам все ще потрібно у всьому розібратися, це дуже, дуже ново”.