Одноплатний Комп’ютер Advantech MIO-5375 для ринку AMR

Попит на автономних мобільних роботів (AMR) швидко зростає через кілька факторів. Це включає в себе більш широке використання в автоматизації виробництва і на складах електронної комерції, а також додатки для усунення нестачі персоналу. Щоб задовольнити зростаючий попит на ринку AMR, наш технологічний партнер Advantech запустив MIO-5375, одноплатний 3,5-дюймовий комп’ютер на базі процесорів Intel Core 11-го покоління.

ЯКІ ПРОБЛЕМИ З ВПРОВАДЖЕННЯМ AMR?
AMR вимагають потужних комп’ютерів
Для підключення до камер і датчиків потрібно безліч інтерфейсів введення-виведення
Потрібні відмінні можливості розсіювання тепла
Мобільні роботи повинні обробляти дані в режимі реального часу
часу 24/7-Робоча потужність, внутрішнє і зовнішнє середовище

ЧОМУ MIO-5375 Є ІДЕАЛЬНИМ РІШЕННЯМ ДЛЯ AMR?

AMR вимагає високопродуктивних КОМП’ЮТЕРІВ AI, які можуть швидко обробляти і виконувати послідовні рухи. MIO – 5375 оснащений процесором Intel ® Core ™ 11-го покоління, який забезпечує в чотири рази кращі можливості ШІ в порівнянні з попереднім поколінням. В оціночному наборі MIO-5375 встановлений Edge AI Suite, щоб клієнти могли швидко ознайомитися з функціями AI. Всього одним клацанням миші і 3-хвилинною установкою середовище ІІ автоматично налаштовується для демонстрації. Для управління великими пристроями Edge WISE-DeviceOn також був інтегрований в MIO-5375. Це знижує витрати на технічне обслуговування для клієнтів, яким необхідно віддалено керувати масивними периферійними пристроями і цілодобово контролювати і управляти ними. Крім того, оновлення можуть виконуватися по повітрю, щоб уникнути вразливостей.

ЯКІ ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ MIO-5375?
Процесори Intel ® Core ™ 11-го покоління з чотирьохядерними / двоядерними процесорами підвищують продуктивність на 40%
Конструкція без вентилятора для низького енергоспоживання (15 Вт) і високої потужності з рішенням вентилятора (28 Вт)
Двоканальний DDR4 – 2400 ємністю до 64 ГБ
Розширення для вхідних камер з високою роздільною здатністю до 6x: 2x GbE і 4x USB 3.2 Gen. 2 (10 Г / с)
Вбудований інтерфейс шини CAN для управління рухом
Підтримує комерційну робочу температуру 0~60°C і промислову робочу температуру -40~85°C для суворих виробничих середовищ
Проста настройка через Edge AI Suite і WISE-DeviceOn для реагування в реальному часі, самостійного управління, дистанційного керування та оновлення прошивки OTA, API програмного забезпечення під різними осі за останні 28 років ми перетворилися з дистриб’ютора в успішного системного інтегратора, який спільно з клієнтами розробляє індивідуальні вбудовані рішення.
Наш асортимент продукції включає вбудовані ПК самих різних конструкцій, промислові дисплеї, включаючи різні технології торкання, і 19-дюймові сервери для монтажу в стійку з резервними компонентами для забезпечення максимальної надійності роботи, функціональності та експлуатації. Відповідні аксесуари, такі як Memories, SSD і стартові комплекти, доповнюють нашу пропозицію.

Ми консультуємо та підтримуємо від системного аналізу до вибору продукту та розробки прототипів до серійного виробництва. З нашим унікальним сервісом Ви отримаєте все з одних рук. Ми будемо супроводжувати вас особисто, індивідуально і гнучко від попереднього до післяпродажного обслуговування. Для отримання додаткової інформації про Aaronn Electronic GmbH див. www.aaronn.de

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Премія EISA за лазерні телевізійні проектори BenQ 4k V7000i / V7050i і екран ALR
Next post Компактна 7-дюймова мультитач-панель для кріплення несучого важеля: ETT 7321