Озброєний для будь-якої ситуації: PHANTEKS T30-120

У PHANTEKS є нове універсальне рішення для охолодження: T30-120-це високоякісні вентилятори 120 мм, які завдяки своїй інноваційній конструкції і високій адаптивності прекрасно підходять для широкого спектру сценаріїв охолодження. Глибина 30 мм забезпечує збільшені лопаті вентилятора, що забезпечує значно кращий повітряний потік при оптимізованому співвідношенні потужності і гучності. Три режими роботи дозволяють налаштовувати вентилятори відповідно до різних систем і сценаріїв. Це робить їх однаково придатними для системних будівельників і розгоничів, орієнтованих на продуктивність, як для любителів ігор або безшумних ігор. У новій версії PHANTEKS Glacier One 240 T30 вентилятори можуть повною мірою використовувати свої сильні сторони.У PHANTEKS є нове універсальне рішення для охолодження: T30-120-це високоякісні вентилятори 120 мм, які завдяки своїй інноваційній конструкції і високій адаптивності прекрасно підходять для широкого спектру сценаріїв охолодження. Глибина 30 мм забезпечує збільшені лопаті вентилятора, що забезпечує значно кращий повітряний потік при оптимізованому співвідношенні потужності і гучності. Три режими роботи дозволяють налаштовувати вентилятори відповідно до різних систем і сценаріїв. Це робить їх однаково придатними для системних будівельників і розгоничів, орієнтованих на продуктивність, як для любителів ігор або безшумних ігор. У новій версії PHANTEKS Glacier One 240 T30 вентилятори можуть повною мірою використовувати свої сильні сторони.Тепер нове в Caseking!

Завдяки трьом профілям вентиляторів Вентилятори T30 – 120 можуть використовуватися в самих різних сценаріях або системах. Кожен з режимів забезпечує оптимізовані налаштування і обороти ШІМ відповідно до певної мети, забезпечуючи оптимальну роботу в кожному сценарії. Завдяки високоякісному трифазному двигуну і подвійному підшипнику VAPO з магнітним підшипником забезпечується плавна і безшумна робота в будь-який час.Розширений режим забезпечує максимальну потужність вентиляторів T30-120. При швидкості до 3000 об / хв цей режим ідеально підходить для екстремальних вимог до продуктивності, таких як сервери, Робочі станції або полювання за рекордами розгону.

Performance Mode:

Режим продуктивності рекомендується використовувати в якості збалансованої настройки для більшості конфігурацій системи. Тут T30 – 120 обертаються зі швидкістю не більше 2000 об / хв, забезпечуючи значуще співвідношення потужності і шуму. Ідеально підходить для ігрових систем всіх типів і класу продуктивності.

Гібридний режим:

Завдяки своїй напівпасивній роботі гібридний режим є правильним вибором для всіх сценаріїв, в яких гучність має високий пріоритет. Якщо сигнал ШІМ нижче 50 %, вентилятори повністю зупиняться. Тільки починаючи з 50%, вони стають активними, а потім обертаються до максимуму 1200 об / хв. цей режим особливо підходить для ПК з низьким рівнем шуму, таких як офісні комп’ютери, HTPC або мультимедійні системи.

Повне водяне охолодження PHANTEK Glacier One 240 T30

В якості ідеальної сцени для якості T30 – 120 з’являється нова версія фантастичного охолоджувача води Glacier One 240, включаючи два нових вентилятора. Його елегантний дизайн, Висока якість виготовлення і потужні компоненти прекрасно доповнюються T30-120. Три режими і чудова продуктивність охолодження T30 глибиною 30 мм надають і без того надзвичайно універсальному AIO додаткову гнучкість.
Caseking-провідний європейський дистриб’ютор ексклюзивних провідних брендів і відомий Інтернет-магазин, відомий унікальним і екстравагантним комп’ютерним обладнанням і відповідними аксесуарами, заснований в 2003 році і з тих пір спостерігає безперервне зростання. Штаб-квартира в Берліні-Шарлоттенбурзі підключена до величезного сучасного логістичного центру площею 10 000 м2 складських приміщень. Як випливає з назви, в Caseking гігантський вибір корпусів для ПК різних розмірів, форм і конструкцій відіграє центральну роль. Крім того, в будь-який час доступний величезний спектр моддингів для налаштування ПК, висококласної ігрової периферії, загального комп’ютерного обладнання та щоденних нових предметів. Caseking завжди прагне надати передове обладнання та виняткові високопродуктивні продукти для цільової аудиторії на ринку геймерів і ентузіастів. З власними брендами King Mod, 8Pack і der8auer компанія пропонує популярні продукти для підвищення продуктивності (елементи з передвстановленою навантаженням), а також компоненти для зниження шуму (водяне охолодження, безшумне повітряне охолодження, звуконепроникні матеріали) і потужні ігрові ПК ручної роботи. Крім того, Caseking вносить спеціальні зміни і коригування корпусів В замовлення клієнта. Безпрецедентні каземоди присутні на міжнародних виставках і заходах. Ідеальне виконання робіт бере на себе найуспішніший моддер Німеччини Алі “CRE8OR” Аббас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Розширення стратегічного партнерства між Intel та ІТ-будинком
Next post Кишеньковий сканер штрих-кодів Zebra CS6080