0

ПАРИ ЗНАМЕНИТОСТЕЙ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ВІДКРИТИХ ВІДНОСИНАХ

10 Листопада, 2021

Ви коли-небудь хотіли, щоб у вас був шанс зі знаменитістю, але тільки їх довгострокові віддані відносини утримували вас від попадання в їх DMS? Що ж, навіть якщо ці знаменитості зустрічаються або одружені, у вас може просто бути шанс. Перевірте цих відомих знаменитостей, про які ви не знали, також були у відкритих відносинах.

Тільда Суїнтон
Вічно загадкова і завжди вампірська Тільда Свінтон прогресивна у багатьох відношеннях, тому не повинно бути занадто великим сюрпризом, що у неї також були відкриті відносини зі своїм партнером Джоном Бірном. На жаль, вони розлучилися після того, як у них народилися близнюки, і Тільда тепер зустрічається з Сандро Коппом, з яким вона не підтвердила і не спростувала, що вона відкрита.

Трояндовий
Хоча Пінк ніколи цього не підтверджувала, ходили чутки, що у неї були стосунки з Кері Хартом. Ходять чутки, що Кері більше цікавився “відкритістю”, ніж” відносинами”, і, можливо, саме тому вони розлучилися і знову зійшлися.

Анджеліна Джолі і Бред Пітт
Починаючи з їхніх зусиль з надання допомоги і закінчуючи усиновленням численних дітей, Брагеліна ясно дала зрозуміти, що вони хочуть щось змінити. І хоча зараз вони не разом, ходять чутки, що їхні стосунки були відкритими під час їхнього шлюбу, оскільки Анджеліна Джолі натякнула, що відкриті відносини можуть бути успішними.