Розширення стратегічного партнерства між Intel та ІТ-будинком

Intel та ІТ-ЦЕНТР вже багато років пов’язують успішну співпрацю. Маючи найвищий статус партнера, системний дім користується досвідом Intel і може створювати ноу-хау з усіх тем, пов’язаних з процесорами, серверними продуктами, системами, пристроями та багатьма іншими продуктами і пропозиціями рішень, і ділитися ними з клієнтом в найкоротші терміни. Щоб активізувати це партнерство і розширити компетенції, IT-ХАУС GmbH отримала право на компетенцію партнерського Альянсу Intel ® „пристрій як послуга“.

Фахівці з пристрою як Послуги (DaaS) є перевіреними партнерами, які, як було доведено, мають великий досвід впровадження рішень з використанням технологій Intel ® . Фахівці також отримують доступ до ряду додаткових пропозицій Intel по продуктивності, що відрізняє їх від конкурентів і допомагає їм розробляти кращі рішення.

„Мета полягає в тому, щоб надати нашим клієнтам максимальний досвід і запропонувати їм індивідуальний кращий комплект пристроїв як послуги, щоб клієнт міг однаково оптимізувати своє ІТ-середовище і скоротити свої витрати в довгостроковій перспективі“,-сказав Саймон Тост, старший фахівець з продажу в ІТ-будинку.

Щоб претендувати на звання фахівця DaaS, системний будинок з основним місцем розташування в Рейнланд-Пфальцському Ферені повинен був відповідати деяким критеріям. Крім існуючого партнерства, враховувалися такі параметри, як вимоги до доходів, шкільні заходи, компетенції щодо вже рекламованих опублікованих пропозицій DaaS, а також майбутні звіти, що стосуються проектів DaaS.

Intel створила основу для моделей пристроїв як послуг за допомогою своєї платформи Intel vPro ® , яка знижує витрати на управління клієнтами в ІТ, створює середовище, що захищає від кібератак за допомогою функцій безпеки 1, забезпечує сучасне віддалене управління і забезпечує надійну стабільність. Таким чином, користувачі отримують вигоду від зниження складності управління пристроями, скорочення часу завдяки апаратному внеполосному управління і, як наслідок, підвищення продуктивності співробітників за рахунок меншої кількості збоїв і більш швидкого усунення неполадок.IT-ХАУС GmbH є одним з провідних ІТ-системних будинків в Німеччині. Клієнти з бізнес-середовища B2B використовують великі концепції і рішення з повним спектром послуг для перспективного орієнтування ІТ і пов’язаних з ними процесів – з точки зору стратегії зростання в масштабах всієї компанії. Вони варіюються від концепцій керованого друку до хмарних рішень і додатків для цифрових вивісок в точках продажів. При цьому попереджувальні технічні послуги являють собою важливий напрямок з точки зору галузі 4.0 і цифрової трансформації. Завдяки всеосяжній глобальній мережі ІТ-ЦЕНТР дозволяє своїм клієнтам інтегрувати Глобальні стратегії закупівель та переваги у витратах за допомогою оптимізованих процесів.

За останні п’ять років IT-HOUSE GmbH тричі поспіль був визнаний кращим системним будинком, а також зайняв перше місце в якості кращого постачальника керованих послуг в Німеччині в 2020.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Виробник ПК AGANDO стане преміальним партнером Werder Bremen eSports
Next post Озброєний для будь-якої ситуації: PHANTEKS T30-120