Рішення Innodisk для автономних роботів-доставників

(Прес-бокс) (Ейндховен, 21.08.12) Marble-Каліфорнійська стартап-компанія, яка розробляє і виробляє автономні транспортні засоби. Їх новий асортимент автономних роботів-доставників забезпечує всі види товарів інноваційними та екологічно чистими до самого порога. При цьому роботи використовують різні датчики для збору даних з навколишнього середовища, які необхідно оцінювати в режимі реального часу. Це дозволяє роботу взаємодіяти зі своїм оточенням і швидко приймати рішення. Додаток AIoT вимагає промислових компонентів. Бортові датчики і обчислювальний блок вимагають високої продуктивності і великої ємності пам’яті, оскільки це обчислювальне додаток в реальному часі. Умови навколишнього середовища складні, компоненти повинні справлятися з мінливими погодними умовами, ударами і вібраціями. Крім того, необхідно звернути увагу на вагу і розмір всіх компонентів, так як простір обмежений.

Таким чином, для використання було використано 4 x SODIMM від Innodisk з невеликим форм-фактором на робота. Вони мають ємність 16 ГБ і швидкість передачі даних DDR4 2666 М / с і оптимізовані для промислових вбудованих додатків.

З розробкою автономних роботів Marble розробила рішення, яке забезпечує всеосяжну, доступну доставку товарів, яка також є екологічно чистою і надійною. Таким чином, Каліфорнійський стартап пропонує передові технології у відповідь на логістичні проблеми нашого сучасного суспільства. Для цього Innodisk забезпечує високоякісну пам’ять для додатків AI в середовищах IoT.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post TSC оголошує про закінчення продажів попередніх версій
Next post Виробник ПК AGANDO стане преміальним партнером Werder Bremen eSports