Сертифікована SAP інтеграція для доповнення цифрових платежів від Постачальника платіжних послуг Novalnet

Novalnet, як Технологічний партнер SAP, успішно завершила сертифікацію своєї інтеграції для доповнення SAP Digital Payments. Це дозволяє підключати призначені для Користувача програми SAP і не-SAP один до одного. Таким чином, компанії в сфері електронної комерції можуть безпечно і ефективно обробляти різні види платежів.

Завдяки інтеграції Novalnet для доповнення SAP Digital Payments у продавців є можливість підключати всі основні цифрові способи оплати онлайн до своєї існуючої системи. Він з’єднує користувацькі програми SAP і не – SAP разом і працює як свого роду адаптер для оплати онлайн-транзакцій на основі хмарної платформи SAP. Крім того, для SAP Commerce, раніше Hybris, і SAP Commerce Cloud, у Novalnet вже є відповідні платіжні плагіни в портфелі.

Завдяки інтеграції надбудов для цифрових платежів, готових до використання, онлайн-рітейлери підключаються до Novalnet AG за кілька хвилин і без додаткових технічних витрат на впровадження. Крім того, так звана токенізація усуває для вас складну сертифікацію індустрії платіжних карт (PCI). Ось як продавці обробляють вхідні платежі, не зберігаючи конфіденційні дані кредитних карт своїх клієнтів у своїй системі. Крім того, в SAP S / 4HANA ви інтегруєте ці платежі безпосередньо в свої сценарії замовлення на готівку, наприклад, в продажу та продажу (SD) або в свою дебіторську заборгованість (FI-AP).

“Ще один логічний крок“

„Ми дуже пишаємося тим, що є частиною сімейства SAP і успішно пройшли сертифікацію для нашої інтеграції цифрових платежів”, – говорить Еммануель Кірсе, головний операційний директор Novalnet. “Таким чином, ми послідовно прагнемо надати всім онлайн-рітейлерам комплексні рішення Novalnet AG. З підключеннями до вже більш ніж 100 систем магазинів / ERP для нас тепер це ще один логічний крок нашого сильного розширення. Крім того, сертифікація SAP забезпечує всім компаніям впевненість в тому, що всі вимоги гарантовані з точки зору безперебійної функціональності, максимально можливої безпеки і якості нашого інтеграційного рішення.”Інтеграція Доповнення Novalnet SAP Digital Payments надає онлайн-торговцям централізовану платформу для прийому цифрових платежів по всьому світу, безпечної обробки всіх транзакцій і управління всіма платежами через єдину панель моніторингу. Відстеження транзакцій по всіх каналах продажів стає швидким і легким, а ручні витрати на виставлення рахунків, виведення коштів, виставлення рахунків і більше 15 інших платіжних послуг застарівають.

Досвідчений Payment Service Provider

Клієнтська база Novalnet включає в себе такі компанії, як Франкфуртська загальна газета, Sixt, Jungheinrich, Deutsche Telekom і AXA. Постачальник платежів з Мюнхена пропонує індивідуальний повний пакет послуг з більш ніж 15 глобальними послугами для успішного онлайн-бізнесу – від запобігання ризиків до управління клієнтами і автоматичної доставки рахунків-фактур до управління дебіторською заборгованістю і стягнення боргів, завдяки багаторічному досвіду роботи в якості сертифікованого платіжного провайдера в B2B і B2C. Крім того, особливістю платіжного портфеля Novalnet AG є його орієнтація на простий, зручний для користувача і безпечний досвід покупок і платежів.
Novalnet AG
Novalnet AG, заснована в січні 2007 року, є провідною європейською платіжною установою з професійної обробки електронних платежів. Payment Service Provider існує безліч. Постачальник платежів з повним спектром послуг, такий як Novalnet, з його унікальним портфелем, існує тільки один раз. Німеччина та Австрія, Комплексне комплексне управління ризиками для мінімізації дефолтів і шахрайства, автоматизоване виставлення рахунків, автоматизоване управління клієнтами і дебіторською заборгованістю, включаючи різні рівні оповіщення, безкоштовну і повну технічну підтримку і безліч додаткових послуг (наприклад, велике управління підпискою і членством, корисна партнерська програма і т.д.). Це забезпечує всі основні способи оплати з усіма необхідними послугами: безпечна обробка платежів через депозитні рахунки відомих банків Німеччини та Австрії, інтегроване обширне управління ризиками для мінімізації прорахунків і шахрайства, автоматизоване виставлення рахунків, автоматизоване управління клієнтами і дебіторською заборгованістю, включаючи різні рівні оповіщення, безкоштовну та повну технічну підтримку, а також безліч додаткових послуг (наприклад, велике керування підпискою і членством, корисна партнерська програма і т. д.).

Перевага для інтернет-магазинів полягає в сукупності всіх цих різноманітних послуг під одним дахом. Вам не потрібно укладати незліченні контракти з різними банками, емітентами кредитних карток, кредитними бюро, колекторськими компаніями, партнерськими платформами та технологічними партнерами (наприклад, PCI) з різними термінами та зборами. У Novalnet у вас є можливість скористатися всіма вищезазначеними послугами тільки з одним контрактом і тільки з однією прямою контактною особою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Компактна 7-дюймова мультитач-панель для кріплення несучого важеля: ETT 7321
Next post Ланцюжки поставок продовжують відчувати тиск