0

ТАМЕРА МАУРІ РОЗПОВІДАЄ ПРО ПОЧУТТЯ ВРАЗЛИВОСТІ В “РЕАЛЬНОМУ’ І БАГАТО ІНШОГО!

10 Листопада, 2021

Ви будете пам’ятати Тамеру Маурі за її культові шоу і фільми ,такі як “Сестра, сестра”, “посмикування” і “знову сімнадцять”, але в даний час вона є співведучою денного ток-шоу”реальність”!

Тамера сіла поруч зі знаменитістю! обговорити труднощі, з якими вона зіткнулася насправді, і як їй вдається збалансувати своє неспокійне життя.

У Тамери Маурі, як відомо, дуже насичене життя! Між спільним веденням реального, акторською майстерністю, веденням блогів і вихованням двох дітей дивно, що у неї є час для відпочинку. Після того, як ми зустрілися в грудні з її сестрою Тіа Моурі, ми вирішили, що прийшов час познайомитися з іншою половиною цього неймовірно успішного дуету!

Моурі об’єднується з блакитним кроликом, щоб полегшити ваше навантаження цього літа. Їх мета? “Щоб змусити вас сказати” так “веселощам” з морозивом!

Тамера сіла поруч зі знаменитістю! поговорити про те, як вона знаходить час, щоб насолоджуватися життям, і чому дорослим потрібно трохи дитячої магії в їхньому житті цього літа.

“Я люблю фонд, я думаю, що це те, в чому всі ми, дорослі, дійсно можемо взяти участь”, – сказала вона Celebuzz! “Дуже важливо виділити час зі свого напруженого життя для розваги. Наближається літо, і я відчуваю, що коли ти думаєш про літо, ти думаєш про морозиво!”

“Те, що мені дійсно подобається в блакитному кролику, полягає в тому, що вони явно дарують час, і як мама двох дітей Я розумію, наскільки важливим є Ваш час”, – сказав Маурі.

Дорослі, як правило, настільки занурені в повсякденні справи життя, такі як покупка продуктів або прання, що у них часто немає часу насолоджуватися влітку. Ось чому Blue Bunny пропонує підвищення у своїй цільовій групі – вони заплатять кому – небудь за виконання ваших обов’язків по дому, поки ви розслабляєтеся і їсте морозиво!

https://www.instagram.com/p/Bw2N0jAJQfa/
Маурі назвав це “безпрограшним”, і вона не помиляється в цьому. “Я думаю, що для нас здорово усвідомити, що, знаєте, веселитися насправді може просто зробити вас щасливими!”

Можливо, ви думаєте, що це легше сказати, ніж зробити, але Маурі краще знає, коли справа доходить до того, щоб знайти час для розваг у вашому розкладі. Актриса сказала, що сподівається на полегшення своєї сім’ї:”я намагаюся знайти спосіб сміятися у всьому, навіть іноді в стресові моменти…ми любимо танцювати, ми любимо подорожувати, ми любимо дивитися фільми разом”.

Що може бути краще, щоб знову пережити дитяче почуття веселощів, ніж тусуватися з дітьми! Маурі сказала, що її дочка любить принцес, і запитує її, чи можуть вони разом подивитися “дівчачий фільм”. “Єдина причина, по якій вона каже “дівчачий фільм”, полягає в тому, що мос, швидше за все, [мій син] не хоче його дивитися…йому подобається дивитися ці рибальські шоу.”Немає нічого солодшого, ніж провести трохи часу з мамою і донькою!