0

У Бахрейні побудують п’ять нових міст

28 Листопада, 2021

Уряд Бахрейну оголосив про запуск програми вартістю в 30 мільярдів доларів, в рамках якої буде побудовано п’ять нових міст.

Про це повідомляє The Media Line.

Уточнюється, що проекти включають будівництво п’яти нових міст, штучних островів і довгий список ініціатив в області інфраструктури, зв’язку, туризму, промисловості, освіти, охорони здоров’я, житлового будівництва, молоді та спорту. Уряд розраховує на те, що територія Королівства збільшиться на 60%.

Бахрейн для підвищення економічного рівня країни дозволить іноземним компаніям інвестувати в проекти, особливо, в інфраструктуру, промисловість і сферу туризму.

“Загальна площа цих п’яти нових районів в Бахрейні становить 387 квадратних кілометрів, які будуть розділені між житловими, промисловими, інвестиційними, рекреаційними та туристичними зонами. Загальна площа Бахрейну становить близько 820 квадратних кілометрів”, – повідомило джерело виданню.

За його словами, на острові Аль-Джарм, який буде оточений каналами, побудують новий аеропорт. Також він стане житловим і туристичним районом.

“Острів Аль-Азм стане промисловою інвестиційною зоною площею понад 100 квадратних кілометрів. Також є туристична зона затоки Бахрейн, район островів Хавар і острів Сухайла. Бахрейн відкриє “спортивне” місто, яке буде включати в себе найбільший футбольний стадіон та інші спортивні споруди, в тому числі, Виставковий центр”, – додало джерело.