0

‘У НАС БУЛИ БЛИЗНЮКИ!’КЕЙТІЛІНН БАЛТІЄРРА ДІЛИТЬСЯ ШОКУЮЧОЮ НОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО ДИТИНУ!

10 Листопада, 2021

Коли Кейтілін Лоуелл і Тайлер Балтієрра тільки що привітали свою четверту дочку в світі 28 серпня 2021 року, шанувальники не могли бути більш схвильовані, почувши все про їх нову принцесу.

Через кілька днів Кейт і Тай поділилися прекрасним ім’ям, яке вони вибрали для своєї маленької принцеси: Райя Роуз!

Тепер батьки діляться першими фотографіями своєї дочки виключно з Celebuzz! Подивися, яка мила Райя!

“Вона тут, і вона ідеальна!”Тайлер поділився в своєму Instagram історіями в день народження Райї, а також фотографією свого сповненого малюка.

Кейтілінн також надала ексклюзивне оновлення Celebuzz, повідомивши, що все добре.

“Вона прекрасна і здорова, і у мене все добре”, – сказала нам Кейтілін.

Вона додала, що їй “просто боляче”.

На щастя, схоже, що вони з Тайлером дуже раді вітати свого малюка в цьому світі. “Ми дуууже благословенні”, – сказала нам Кейтілінн.

Незабаром після цього ми, нарешті, дізналися ім’я малюка р.!

“Ми з гордістю оголошуємо нашу четверту і останню маленьку принцесу Райю Роуз Балтієрру!”Кейтілінн поділилася з Celebuzz!.

“Мама, малюк і тато відчувають себе добре, і Рай обожнюють всі, хто її зустрічає”, – поділилася вона з нами. “Новалі і Ваеда на сьомому небі від щастя! Ми неймовірно благословенні ❤️ “

Вона також поділилася подробицями народження Райї:її дочка народилася о 1: 07 ранку і була 6 фунтів, 12 унцій і 20 дюймів у довжину.

Тепер Celebuzz може поділитися першими фотографіями Rya.

Така красива!! Рай явно любить своїх батьків, і у неї є дві старші сестри, які піклуються про неї, а також її сестра Карлі, яка була прийнята під час епізоду Кейт і Тайлера в 16 років і вагітна.

“Ми не могли бути щасливішими”, – сказала Кейтілін Селебуззу!. “Вона виглядає точно так само, як Ваеда, коли народилася. Неначе у нас народилися близнюки!”

Але там, звідки це взялося, є ще більш чарівні фотографії!