0

ІГГІ АЗАЛІЯ РОЗКРИВАЄ ТАЄМНИЦЮ ДИТИНИ

10 Листопада, 2021

Пам’ятайте, як Дрейк потряс світ, коли оприлюднив фотографії свого сина Адоніса?

Ну і ну! Це далеко не так захоплююче, але так само шокує. Іггі Азалія повідомила, що у неї є син, і я не знаю, що робити з цією новиною. Від її дивного поста в Instagram до питання про те, що Іггі Азалія робить прямо зараз, потрібно багато розпакувати.

Щоб здійснити швидку подорож по смузі пам’яті, ми всі повинні заново пережити той дивний момент, коли ми дізналися, що у Дрейка була таємна дитина.

У травні 2018 року стало відомо, що Дрейк став батьком сина. Канадський репер був викритий репером Пушою Т. під час триваючої сварки між ними. У Дисс-треку “історія Адідона” Пуша Т вдарив Дрейка по яремній Відні, заявивши, що у нього була таємна дитина від колишньої французької порнозірки Софі Бруссо.

Дрейк спокійно підтвердив твердження Пуші в своєму “безпристрасному” треку зі свого альбому 2018 року “Скорпіон”. “Я не ховав свою дитину від світу, я ховав світ від своєї дитини”, – викарбував він.

https://www.instagram.com/p/B__y6C8AyqI/
Пізніше того ж року Дрейк з’явився на каналі HBO в магазині, де він розповів про свого сина.

“У мене є син, він гарний хлопчик”, – сказав репер. “Божевільні блакитні очі, дитячі блакитні очі”.

“Ти ж знаєш, що він вже в басейні, як ніби грає в баскетбол”, – продовжив Дрейк. “Він досягне певного віку, Я приведу його прямо в будинок Брона, і я буду такий:” Йоу, літній табір в будинку Бронні!”

https://www.instagram.com/p/CBIC4QhlO_B/
Як би мені не хотілося поїхати в літній табір в будинку Леброна Джеймса, можливо, на цьому місці з’явиться ще одна таємна дитина-знаменитість! Джей Кей, я нічого не знаю про Іггі азалії та її здатність створювати баскетболістів.

“У мене є син”, – написав репер сьогодні вранці в Instagram. “Я чекав слушного моменту, щоб щось сказати, але мені здається, що чим більше проходить часу, тим більше Я розумію, що мені завжди буде не терпітися поділитися новинами про цього гіганта з усім світом”.

Я не можу сперечатися з її логікою, тому що як ти можеш недбало представити свою дитину світу, коли ніхто не знав, що ти вагітна?!