Cdiscount представляє унікальне ринкове рішення “Octopia”

Cdiscount, перший французький онлайн-ринок, оголошує про своє нове рішення для ринку B2B Octopia, тим самим відкриваючи ще один етап розвитку компанії. Завдяки поєднанню програмної платформи, дилерської мережі, каталогу продуктів, рішення для виконання і логістики компанія надає унікальне в Європі рішення для ринку як для звичайних, так і для інтернет-магазинів з регіону EMEA.

Ринок під ключ: технології, пропозиції та логістика

Під назвою Octopia продавці отримують можливість створити свій власний онлайн-ринок, де вони також можуть пропонувати продукти від інших продавців, а також від різних виробників у своєму власному асортименті. Як зберігання, так і доставка можуть бути оброблені через Cdiscount.

Octopia пропонує стаціонарні та онлайн-магазини:

* Модульне наскрізне рішення дозволяє створювати власний онлайн-ринок через технологічну платформу та інформаційну архітектуру (IA) Cdiscount: від інтерфейсу до логістичних процесів та інструментів для управління обліковими записами та пропозиціями.

* Оперативний досвід і технологічне розуміння користувачі отримують вигоду від 23 + мільйонів відвідувачів веб-сайту Cdiscount на місяць, валового обсягу товарів в 4 + мільярда в 2020 році, а також великих знань в області SEO/SEA, CRM і т. д.

* Доступ до портфеля продуктів і виробників Доступ до каталогу з більш ніж 100 мільйонів продуктів від 13 000 кваліфікованих французьких і міжнародних дилерів, комплексні фільтри для вибору правильних продуктів, щоденна підтримка для оптимізації діяльності на ринку (залучення дилерів, контроль якості і т.д.).

* Технологія виконання та складські приміщення площею 540 000 м2 у Франції, доставка в 30 + країн по всьому світу, використання робототехніки для ефективного вибору і упаковки продуктів. У тому числі співпраця з німецьким логістичним партнером.

Завдяки безконтактному підходу нова пропозиція Cdiscount є унікальною на ринку. Він повністю орієнтований на потреби гравців у сфері роздрібної торгівлі, таких як онлайн, і надає вам точні рішення для їх досягнень, амбіцій в області розвитку і рівня оцифровки для розширення. Рішення в основному призначене для Європи, Африки та Близького Сходу – ринку електронної комерції обсягом понад 600 мільярдів євро (Фото: ФЕВАД, Статиста).

“Восьминіг як нова Стратегічна опора є потужним важелем для нашого міжнародного зростання і нашої прибутковості”, – говорить Томас Метів’є, виконавчий директор Octopia і директор з маркетплейсу Cdiscount. “Як Європейський цифровий лідер, ми пропонуємо наші ноу-хау постачальникам і чистим гравцям в онлайн-торгівлі, щоб вони могли розвивати свій власний простір на ринку. Запустивши нове рішення, ми виводимо пропозицію на європейський ринок, яка включає в себе технології, логістику та електронну комерцію, що робить його унікальним”“

Ринки: вирішальне значення для зростання електронної комерції

З 2014 року Електронна комерція в усьому світі зростає на 15 відсотків на рік. Ця динаміка в основному обумовлена ринками, які збільшилися на 21 відсоток у порівнянні з дев’ятьма відсотками для традиційних інтернет-магазинів. (Джерело: Цифрова комерція 360). Та ж тенденція спостерігається і в Європі. Це показує: споживачі віддають перевагу онлайн-провайдерам з великою пропозицією.

Виконання Cdiscount стає виконанням восьминога

Трейдери, які використовують ринкове рішення Cdiscount, також мають доступ до служби виконання, яка називається Octopia Fulfillment з 1 червня. Ця послуга допомагає дилерам в логістиці, управлінні продажами і запасами, доставці і т.д. крім того, Cdiscount у співпраці з німецьким логістичним партнером пропонує складські приміщення в Німеччині, щоб максимально знизити маршрути доставки і вартість доставки для країн Східної Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Inventure Digital Gmbh співпрацює з фахівцем зі скла та захисного скла Glass Strack з VR Equitypartner
Next post 8 місць для проживання в Ранкамая Богор, Номер 2 Дешево Атмосфера як на Балі