Inventure Digital Gmbh співпрацює з фахівцем зі скла та захисного скла Glass Strack з VR Equitypartner

В рамках Угоди про наступність VR Equitypartner спільно з Inventure Digital GmbH значно менше бере участь у glass strack innovations GmbH & Co.KG, що базується в Бохумі, спільно з компанією Inventure Digital GmbH. Традиційна компанія має великий досвід у виробництві та складанні індивідуалізованих скляних виробів і управляє успішним інтернет-магазином для ринку скла „Зроби сам” з “скляною зіркою”. Окрім VR Equitypartner та Inventure Digital GmbH, Майк Грондковскі, Керуючий директор Glas Strack з початку 2021 року, також придбав акції. Разом партнери допомагатимуть компанії розширювати свою присутність в Інтернеті і продовжувати оптимізувати виробничі та логістичні процеси. Продавцями акцій є Мартін Штрек та його співзасновник Таня Шмідт-Ласковскі, яка продовжує брати участь у Glass Strack завдяки значному поверненню акцій. Про ціну покупки було домовлено мовчання.

Заснована в 1933 році, Glass Strack сьогодні є одним з провідних постачальників у своєму роді на німецькому ринку. Інноваційний асортимент сімейної компанії третього покоління включає в себе однодискове захисне, композитне захисне, ізольоване, спеціальне і забарвлене скло, а також цифровий друк. Glass Strack з його приблизно 90 співробітниками охоплює весь ланцюжок створення вартості від обрізки і обробки скла до доставки з власною логістикою, що дозволяє всебічно і гнучко обслуговувати індивідуальні потреби клієнтів. Крім продажу переробникам скла, будівельним компаніям та іншим ремісничим підприємствам, фахівець зі скла додатково продає індивідуальні вироби приватним клієнтам DIY через свій інтернет-магазин „скляна зірка”.

З Майком Грондковскі в якості нового виконавчого директора, а також VR Equitypartner і Inventure Digital GmbH з її генеральним директором Сігрід Хольцнер в якості нових партнерів Glass Strack починає спадкоємність компанії і залучає сильних партнерів для подальшого зростання, особливо в онлайн-сегменті. Inventure Digital GmbH-молода спільна акціонерна компанія з багаторічним досвідом розробки електронної комерції та цифрових бізнес-моделей.

“З VR Equitypartner як довгострокового, сильного та досвідченого інвестора в акції, а також підприємця та консультанта з інтернет-магазинів Сігрід Хольцнер ми знайшли партнерів, які приносять багаторічні ноу-хау в області зростання, наступності та електронної комерції, близької до ремесла. Майк Грондковський вже сприяв успішній розробці Glass Strack в останні роки і тепер виходить в першу чергу. Я знаю, що компанія в хороших руках з цим”, – говорить Мартін Стрек, який сам придбав сімейний бізнес у свого батька в 1990 році.

Виконавчий директор Майк Грондковскі додає: “Нова участь допоможе нам реалізувати наші цілі та амбіції та реалізувати можливості для майбутнього зростання. Хімія серед усіх учасників теж правильна, тому ми дуже раді співпраці”.

Крістіан Футтерліб, виконавчий директор VR Equitypartner, підтверджує спільну ідею: “Glass Strack відмінно позиціонується по всьому ланцюжку створення вартості і пропонує високі можливості для зростання в онлайн-просторі. Я радий, що це дозволяє нам знову супроводжувати компанію в цифровій експансії”.
Inventure Digital GmbH
Inventure Digital GmbH, що базується в Пассау, є молодою спільною акціонерною компанією з багаторічним досвідом розробки електронної комерції та цифрових бізнес-моделей. Інноваційне бізнес-консалтингове агентство, цифрове агентство та венчурна компанія в одному з них були засновані Сігрід Хольцнер, генеральним директором успішного агентства онлайн-маркетингу. Бачення Inventure Digital полягає в тому, щоб професійно продовжувати розвивати цифрове майбутнє перспективних малих і середніх підприємств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post JTL Shopware агентство eBakery
Next post Cdiscount представляє унікальне ринкове рішення “Octopia”