JTL Shopware агентство eBakery

Shopware – це система магазинів, яка дозволяє створювати свій власний інтернет-магазин. Магазин товарів існує з 2003 року, і він виник на відміну від багатьох інших систем магазинів в Німеччині. Таким чином, система магазинів існує на ринку вже кілька років. З Shopware у вас є універсальні можливості застосування для своєї компанії. З часом все більше і більше продавців вибрали німецьку систему магазинів, яка дозволяє контролювати велику кількість продуктів. Кажуть про те, що магазин може витримувати безліч запитів і працювати з 1000 клієнтами і більше одночасно. Це робить товари для магазинів особливо придатними для великих дилерів / компаній.

Деякі особливості магазину включають в себе:
Потужний інтернет-магазин
Індивідуальне налаштування дизайну та функцій
Можливість самостійного розміщення
Абсолютний контроль над власними даними
Гнучкий дизайн пропозицій
Предмети можуть бути різноманітними і комбінованими
Підключення магазинних товарів до товарної економіки

Ті, хто використовує систему Shopware для онлайн-торгівлі і все ще шукає професійну економіку товарів, яка працює на задньому плані і обробляє всі бізнес-процеси, можуть, наприклад, використовувати безкоштовне підключення до стороннього магазину JTL-Connector для зв’язку. Магазин товарів досить легко підключається до системи управління товарами JTL. Потім ви можете використовувати можливості Shopware, а також одночасно отримати доступ до всієї лінійки продуктів JTL.

Онлайн-торгівля в особистому вигляді

Навіть якщо це Електронна комерція, її особистий стиль і зовнішній вигляд повинні бути впізнавані. Це здійсненно за допомогою Shopware завдяки широкому вибору тем (набір графічних елементів, що визначають зовнішній вигляд користувальницьких інтерфейсів комп’ютерних програм, операційних систем і веб-сторінок). Для цього можна розширити або розширити існуюче програмне забезпечення за допомогою численних додаткових програмних компонентів (плагінів). змінити, щоб ви могли налаштувати магазин відповідно до власних потреб і поведінкою клієнтів.

Ефективна, універсальна дизайнерська та індивідуальна система магазинів

Ви, як інтернет-магазин товарів для магазинів, отримуєте під рукою ефективну і індивідуально оформлену систему магазинів. Просто цього зазвичай недостатньо, щоб в кінцевому підсумку задовольнити безліч різних вимог сучасної електронної комерції. Необхідно враховувати, що в міру зростання успіху обсяг доставки, необхідні складські приміщення і обсяги даних для обробки також будуть збільшуватися. Швидко ви зрозумієте, що має сенс додати в магазин товарів ще одну інтелектуальну економіку товарів, щоб ви могли отримати максимум з інтернет-магазину. JTL може надати вам важливі функції, які потім значно полегшать повсякденний бізнес в онлайн-торгівлі на постійній основі. Таким чином, можна заощадити багато важливого часу і ресурсів, якщо робочі процеси і потоки даних управляються централізовано через систему або повністю автоматизовані.

JTL може відкрити безліч дверей і забезпечити подальший доступ до сімейства продуктів JTL. Вся пропозиція розроблена модульно. Це означає, що ви можете самі вибрати, які функції ви хочете використовувати для просування свого інтернет-магазину. Ви можете розмістити товарну економіку локально на своєму власному сервері або в JTL. Коли і чи будуть проводитися оновлення, ви можете вирішити самі. Це забезпечує гнучкість, а також автономію у власному бізнесі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Заманювання клієнтів назад в магазини: штучний інтелект показує предмети на місці
Next post Inventure Digital Gmbh співпрацює з фахівцем зі скла та захисного скла Glass Strack з VR Equitypartner