TSC оголошує про закінчення продажів попередніх версій

Автомобільний ідентифікатор TSC Printronix EMEA, як було оголошено в червні, почав перехід з серії TTP-2610mt на серію MH261. З запуском оновлених нових промислових принтерів MH і MXP, а також модуля друку PEX також був оголошений кінець продажів (кінець продажів/EOS) попередніх серій MH240, MX240P, TTP-2610mt і PEX-1000.

Будь ласка, ознайомтеся з офіційними заявами про кінець життя (EOL), опублікованими зараз штаб-квартирою TSC Printronix Auto ID.
30.09.2021-останній день, коли ви зможете придбати більш старі версії. Відвантаження попереднього обладнання буде повністю припинено до 31.12.2021. Крім того, ви можете перейти на наступники (MH241, MX241P, PEX-1001 і MH261T), які були повністю розроблені для того, щоб забезпечити вам якомога приємніший перехід.

Наступники перевершують попередників у всіх аспектах. Для вас це означає, що вам не потрібно турбуватися про те, щоб в кінцевому підсумку отримати знижену оцінку для своєї роботи. Крім того, за ціною товари практично нічим не відрізняються від своїх попередників.

Скасовані продукти доступні для перегляду на веб-сайті TSC в будь-який час. Як ви звикли бачити в TSC Printronix car ID, послуга буде працювати ще 5 років до кінця 2026 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Група Вортмана продовжує йти по шляху до успіху
Next post Рішення Innodisk для автономних роботів-доставників